FOTO | Jälle kaalul vale klahv? Selveri 110-eurone viinamari lõi ostleja pahviks

 (89)

Hirmkallis viinamarjakilo
Hirmkallis viinamarjakiloLugeja foto

Kui paar päeva tagasi oli üks Selveri klient hädas sajaeurose porgandiga, siis nüüd juhtus sama situatsioon teisegi ostlejaga, kes endale viinamarju soetas.

Kasuliku toimetusega ühendust võtnud lugeja sõnul üritati talle poes selgeks teha, et nii kõrge hind tuli kaalul vale klahvi vajutamisest. "Halloo! Esimest päeva ju ei ostle. Kellel palju kaupa korvis, on ehk tõesti kiiruga iseteeninduskassa sellise hinna ka tasunud, kviitungit kontrollimata," oli Selveri külastaja hämmeldunud.

Teisipäeval vapustas teistki klienti sajaeurone vili - porgandi kilohind oli täpselt samamoodi 99,90 eurot. "Inimene ei märkagi ja maksab kassas arve ära," ütles porgandit ostnud klient.

Selveri kommunikatsioonispetsialist Karl-Villiam Vaserik kinnitab, et nagu ka porgandi ostnud klient, vajutas ka see kord ostleja tõepoolest kaalul valet klahvi. "Tegemist on juhtumiga, kus klient ei ole võtnud kaalukoodi hinnasildilt, vaid on valinud kaalult vale viinamarja sordi," räägib ta. "Selveri puuvilja sortimendis on sadu erinevaid tooteid ja kuna töötajad ei jõua reaalajas kaaludelt kõiki tooteid eemaldada, siis oleme määranud sortimendist väljas olevatele toodetele hinnaks 99,90 eurot, et klient märkaks kohe, et tegemist on vale toote ning hinnaga."

"Kuid kuna see on paljudes klientides tekitanud segadust, siis palusime kõigile enda kauplustel eemaldada sealt tooted, mida reaalajas nende sortimendis ei ole," ütles Vaserik ja vabandas kõigi klientide ees, kelles antud olukord segadust tekitas.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
271 000€
Tallinn, Korter
112 800€
Jõelähtme vald, Korter
161 500€
Tallinn, Korter
455€
Tallinn, Korter
93 000€
Tallinn, Korter
79 900€
Tallinn, Korter
107 000€
Jõelähtme vald, Korter
Otse omanikult!
72 500€
Tallinn, Korter
65 000€
Tallinn, Korter
116 900€
Tallinn, Korter

133 990€
Tallinn, Korter
142 990€
Tallinn, Korter
171 580€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

FORTE TOP

Viimased uudised