Hüvasti, rändlustasud! Aga mida see tegelikult tähendab?

 (45)

Tänasest ei küsita Euroopa Liidu riikides telefoni kasutamise eest enam rändlustasu. Sisuliselt aga kehtib paljude vanade teenusepakettide omanikele välismaal telefoni kasutamise eest endiselt lisatasu.
Tänasest ei küsita Euroopa Liidu riikides telefoni kasutamise eest enam rändlustasu. Sisuliselt aga kehtib paljude vanade teenusepakettide omanikele välismaal telefoni kasutamise eest endiselt lisatasu.Foto: AFP/Scanpix

Tänasest on rändlustasud Euroopa Liidu riikides minevik. Uurisime operaatoritelt, mida see klientidele kaasa toob.

Täna jõustuva uue rändlusregulatsiooni eesmärk on kaotada Euroopa Liidus rändlustasud ja võimaldada klientidel kasutada kodust mobiilipaketti sarnastel tingimustel ka teistes Euroopa riikides reisil olles. See tähendab, et klient peaks saama kõiki oma praegusse paketti kuuluvaid teenuseid kasutada teisteski riikides, ilma et selle eest peaks peale maksma. Tegelikult toob uus regulatsioon kaasa hoopis uued, üleeuroopalised paketid, mis maksavad tarbijale veidi rohkem, ja vanad, Eesti-sisesed paketid, mille klientidel tuleb reisides endiselt oma rändlus lisatasuga kinni maksta.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0.59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

FORTE TOP

Viimased uudised