Maxima annab põhjaliku selgituse: kuidas tuleb lugeda Maxima hinnasilte?

 (46)

Maxima XXX avamine Lasnamäel
Foto: Rauno Volmar

Delfi Kasuliku palvel seletab Maxima lahti oma erivärviliste hinnasiltide tähenduse, et ka tavatarbija teaks poes käies, miks kauba hinda tähistav silt just sellist värvi on.

Tavahinnad

Valge hinnasilt – tavahind; kuupäevaks on hinna uuendamise päev; eestimaise päritoluga toodete juures on märgis Eesti lipu värvides.

Soodustused

Nädalased soodustused

Kollane hinnasilt – soodushind; võib kehtida kõikides kauplustes või ainult konkreetses poes; kuupäevad määratlevad kampaaniahinna kehtivuse perioodi; näidatakse ka kampaaniale eelnenud tavahinda (v.a. alkoholi puhul).

Märgis “kampaania“ – viitab soodustustele, millest osad on avaldatud nädalalehes ja osad on leitavad vaid kaupluse külastades.

Püsivad soodustused

Kollane hinnasilt – soodushind HOO-kaupadele ehk klientide ostustatistika alusel populaarsematele toodetele, millest moodustub kliendi jaoks hea ja odav ostukorv; kuupäevaks on päev, millal hind on viimati uuendatud; neid hindu kontrollitakse mitu korda kuus, et tagada kliendile odavat hinda

Seotud lood:

Punane hinnasilt – soodushind HOO-alkoholitootele

Märgis “HOO“ – aitab leida HOO-kaupu ehk klientide seas kõige populaarsemaid tooteid, millele me pakume püsivalt soodsat hinda ning seeläbi tagame kliendile alati Hea ja Odava Ostukorvi.

Soodusmüük

Suur kollane hinnasilt – soodushind toodetele, mille realiseerimisaeg on lõppemas; kasutatakse juhul, kui toodet ei ole võimalik tõsta eraldi lõppeva realiseerimistähtajaga toodete hulka

Loe veel

Ümmargune punane kleebis alahindlusmääraga – protsent, mille võrra peab kassapidaja hinda alandama; reeglina kasutatakse juhtudel kui toodet tõstetakse aeguvate toodete jaoks ettenähtud korvi või riiulisse.

Kuidas hinda üle kontrollida?

Enamuses Maxima kauplustest on olemas õuna kujuga märgitud seadmed, mille abil on võimalik hinda kontrollida triipkoodi alusel.

Kas kinnitad bussis turvavöö?
Auhinnaks on kardisõidu pakett 5-le LaitseRallyPargis. Tallinnast sõidutab Laitsesse
edasi-tagasi Go Bus. Auhind kehtib kasutamiseks kuni 31.08.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare