Osta.ee juht annab põhjaliku selgituse: miks kehtestatakse kuutasu ja kes seda maksma peavad hakkama?

 (135)

Osta.ee juht annab põhjaliku selgituse: miks kehtestatakse kuutasu ja kes seda maksma peavad hakkama?
Foto: DELFI

Oksjoniportaal Osta.ee teatas, et kehtestas igakuise haldustasu neile kasutajatele, kes pole viimased 12 kuud lehel ühtki tehingut teinud. Kuutasuks on 0,49 eurot.

Kuutasu ei laiene neile kasutajatele, kel on konto nullis ehk seal pole sentigi raha. Et kuutasust pääseda on kolm varianti: kas sulgeda konto, nullida või siis teha mõni liigutus (pakkumine, uus kuulutus vms).

Konto sulgemiseks tuleb saata taotlus aadressile klienditugi@osta.ee. Selleks, et konto nullida, saab oma Osta.ee kasutajakontolt teha väljamakse oma pangakontole.

Osta.ee juht Gunnar Valge edastas Kasulikule ka selgituse, miks selline kuutasu kehtestati.

Esiteks tahaksin täpsustada, et Osta.ee teenused on tasulised olnud algusest peale, 1999. aastast.

Viimati lisandus hinnakirja passiivse konto haldustasu, mis rakendub väikesele osale kasutajatest, kes ei ole tehinguid teinud möödunud aasta jooksul. Valdav enamik kasutajaid on aktiivsed - ostavad ja müüvad. Nendele see tasu ei rakendu - piisab vaid ühest ostupakkumisest, müükilisamisest, e-konto sisse- ja väljakandest. Ja alati teatame tasu rakendumisest 14 päeva ette.

Kasutajad on huvi tundnud, kas passiivse konto haldustasu neile rakendub. Enamikule neist ei rakendugi, sest nad tegutsevad aktiivselt. Kasutajad, kellel ei ole vajadust Osta.ee konto järele, saavad konto sulgeda. See on tasuta. Kui tehingud on lõpule viidud ja nõudeid pole, saame konto sulgeda hiljemalt nädala jooksul.

Passiivse konto haldustasu eesmärk on eelkõige äriline selleks, et meie kasutajaskond koosneks aktiivsetest inimestest, kellele Osta.ee teenus on oluline ja väärtuslik. Töötame selle nimel, et meie teenus oleks veelgi parem ja kasutajaskond jätkuvalt kasvaks.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare