Prisma külmutas hinnad ja lubab tasuta tooteid, kui mujalt odavamalt saab

 (16)

Prisma külmutas hinnad ja lubab tasuta tooteid, kui mujalt odavamalt saab
Foto: Sven Arbet

Alates tänasest külmutab Prisma oma kauplustes Tallinnas, Tartus ja Narvas 400 toote hinnad. Kui ostja leiab mõnest teisest jaeketist tavahinnaga sama toote soodsamalt, annab Prisma toote kliendile tasuta.

Seoses hindade üha kiireneva kasvuga, alustab Prisma taas Hinnagarantiiga ja hoiab 400 toote hinnad kuni jaanipäevani püsivalt madalal.

"Hinnagarantiiga saame üldist toidu- ja tarbekauba hinnatõusu Eesti klientide jaoks pidurdada," sõnab Prisma Peremarketi kaubandusdirektor Teemu Kilpiä. Värske statistika kohaselt on tarbijahinnad Eestis jätkuvalt tõusuteel, toidu ja mittealkohoolsete jookide hinnad on eelmise aastaga võrreldes tõusnud 4,1%.

Prisma Hinnagarantiis olevaid püsivalt soodsa hinnaga tooteid võib leida igast kategooriast. "Oleme valinud välja tooted, mis on meie klientidel kõige sagedasemalt ostukorvis. Valikus on nii igapäevaseid toidukaupu nagu piim, leib, juust, jogurtid, lihatooted, kui ka tarbe- ja tööstuskaupu nagu puhastusvahendid, hambapasta, sukad-sokid," loetleb Kilpiä.

"Tagamaks, et kõik Hinnagarantiis olevad tooted on Eesti jaeturu kõige soodsamate püsihindadega, oleme valmis andma kliendile tasuta toote, kui ta leiab sama toote tavahinnaga teisest poest odavamalt," selgitab Prisma esindaja.

Seotud lood:

Tasuta kauba saab klient Prismalt vastu siis, kui see on mõne teise jaeketi tavahinnast kallim kasvõi ühe sendi võrra. Tavahind on toote müügihind, mis ei ole seotud lühiajalise müügikampaania või -pakkumisega, tootegrupi allahindluse või kliendikaardi sooduspakkumisega.

Tõendamaks sama toote soodsamat hinda mujal kaubandusketis, tuleb kliendil esitada tõendusmaterjal, näiteks ostutšekk või foto tootehinnast Prisma infoletis või e-posti teel. Kliendil on õigus saada igast tootest Prisma poolt tasuta üks ühik.

Praegu hinnagarantiis olevate toodete hindu lubab Prisma hoida klientide jaoks püsivana kuni jaanipäevani.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
179 900€
Tallinn, Korter
149 000€
Tallinn, Korter
126 500€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
134 900€
Tallinn, Korter
209 000€
Kiili vald, Majaosa
166 000€
Tallinn, Suvila
229 500€
Tallinn, Korter
157 000€
Rae vald, Korter
72 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
120 000€
Tallinn, Korter

276 900€
Tallinn, Korter
154 900€
Rae vald, Korter
79 700€
Tartu, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

FORTE TOP

Viimased uudised