TOP 5 | Maailmakuulsad restorani- ja poeketid, mida pikisilmi Eestisse oodatakse

 (38)

Välismaal reisides võib süüa igasugustes põnevates kohtades ja ostelda tuntud poodides, kuid kahjuks jääb Eesti tihtipeale neile liiga väikseks. Vaata videost, mis poed ja restoranid võiks juba ka siin oma kanda kinnitada.

5. KFC
KFC ehk Kentucky Fried Chicken – nii hea, et peab pärast sõrmed puhtaks lakkuma, vähemalt nii reklaamib ennast restoran ise. Eestlaste õnnetuseks on aga lähim KFC restoran hetkel Lätis, kuhu eraldi vast praetud kana järgi minema ei hakka. Viimaste plaanide järgi saab Eestis maailmakuulsat kana nautida juba järgmise aasta kevadel, kui avatakse restoran Ülemistel T1 kaubanduskeskuses. KFC kuulub kusjuures sama ettevõtte alla, mis Pizza Hut. Ka viimane plaanib samas ostukeskuses kanda kinnitada.

4. Starbucks
Kuigi Starbucksil on üle kahekümne seitsme tuhande kohvipoe üle maailma, siis Eestisse nad jõudnud veel pole. Helsingis on tuntud kohvipood juba tegutsemas, aga Eestis jagavad seevastu turgu vaid kohalikud tegijad nagu Reval Cafe ja Coffee In. Kuid millal on Starbucksi siia oodata? Mullu ütles Starbucksi pressiesindaja Delfile, et neil pole siin poe avamiseks ainsatki plaani.

Seotud lood:

3. IKEA
Nagu ka KFC-ga, peab IKEA külastamiseks sõitma Soome või Lätti. Erinevalt kiirtoidust saab aga IKEA mööblit praegu läbi erinevate poodide ka Eestisse tellida. Kindel on see, et IKEA pood avab uksed Tallinnas, kuid millal, pole veel päris selge. Loodetavasti saab ka Tallinna IKEAS maitsta nende kuulsaid Rootsi lihapalle.

Viimased kaks näed ära videost.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

FORTE TOP

Viimased uudised