SUUR JÄÄKOHVITEST: milline Eestis müüdav kohvijook sobib kõige paremini suviseks jahutajaks, milline maitseb nagu pesuloputusvesi?

 (32)

Rivistasime üles viis erinevat Eestis müüdavat jääkohvi, et selgitada välja, milline neist sobib kõige paremini kuumal suvepäeval janukustutuseks ning millisest kohvijoogist tuleks suure kaarega mööda kõndida.

Jääkohvisid testisid portaali Maitsed.ee toimetaja Martin Hanson, Catwalk.ee toimetaja Mariliis Helvik ja Tanel Saarmann Ärilehest.

Testis rivistasime üles viis erinevat topsitäit Eestis müüdavat jääkohvi. Neli neist on pärit kohvikutest: Coffee In, McDonald'si McCafé, Reval Café ja Caffeine. Kõigis kohvikutes palusime baristadel topsidesse pruulida nende kõige tavalisema jääkohvi piimaga.

Jokkerina lisasime testi ka toidupoodides müügil oleva Starbucksi kohvijoogi.

Lemmiku kohvijoogi koha pealt läksid testgrupis osalenute arvamused lahku: meelisjoogina toodi esile nii Coffee In'i kui ka Caffeine'i ja Reval Café jooke.

Seotud lood:

Üsna ühtlane oli aga arvamus selle osas, et ehkki McDonald'si jääkohv oli kõige odavam, jätaksid mekkijad selle järgmisel korral pigem proovimata.

Videost saad lisaks teada, milline kohvijook maitses nagu pesuloputusvesi, milline ajas köhima, milline vajas lisasuhkrut ja mis jääkohvi võiks võrrelda kondenspiimaga.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare