Elron kergitab saladuseloori: millal tulevad rongidesse puhvet ja kohvimasinad?

 (25)
Rongiliiklus seiskus tulekahju tõttu Tartu jaama juhtimiskeskuses
Foto: Anni Õnneleid

Uued rongid tulevad ilmselt juba bistroo osaga, sõnas Elroni turundusjuht Mariis Adamberg.

"Kuna toitlustuse pakkumine eeldaks istekohtade demonteerimist ning olukorras, kus täna rongisõitjate arv jõudsalt kasvab ning mitmetel suundadel ja väljumistel on vabadest istekohtadest puudus, tähendaks sellise kompromissi tegemine head ja reisijatele selgelt lisandväärtust loovat lahendust," rääkis Elroni turundusjuht Mariis Adamberg ERR-ile.

"On olnud tõesti huvilisi, kes joogi- ja söögiautomaadi osas koostöösoovi on avaldanud, ent paraku pole me head lahendust leidnud, küll aga oleme jätkuvalt erinevaid lahendusvõimalusi otsimas. Näeme, et perspektiivis rongipargi suurenemisel laheneb istekohtade puuduse küsimus ning saame kaaluda ka kohvimasinate paigaldamist rongidesse," rääkis ta.

Adambergi sõnul on nad täiendavate uute rongide soetamise soovi juures ette näinud väikest niinimetatud bistroo osa – seda tasemel, mis võimaldab reisijatele pakkuda külmi ja sooje jooke ning suupisteid.

"Hetkel teeme koostööd raudteejaamades teenust pakkuvate ettevõtetega, kus valik on kordades suurem kui seda saaks olla rongis ühe automaadi näol. Näiteks on täna Elroni klientidel võimalus osta sõidupileti või Elroni sõidukaardi esitamisel Balti Jaama R-kioskist kõiki kuumi jooke erihinnaga ning toidupoolist kaasa haarata Balti jaama Circle K kohvipoest 20 protsenti soodsamalt," lõpetas Adamberg.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare