Elust enesest: kümme uskumatut juhtumit, kuidas eestlased oma telefoni purustasid

 (18)

Katkised nutiseadmed
Foto: Madis Veltman

Tele2 kogus telefoni remonti toonud inimeste seletuskirjad kokku ning tõi välja kümme kurbnaljakat ja kalliks maksma läinud juhtumit ulakatest kassidest-koertest tualetipottideni.

Tele2 klienditeeninduse direktori Sirli Seliovi sõnul leiab igal aastal õnnetuse läbi lõpu pea 20 protsenti kasutuses olevatest telefonidest.

"Tavaliselt hävineb seade kukkumise või veekahjustuse tagajärjel, kuid küllalt tihti jäävad süüdi ka lemmikloomad. Mõni lugu on ühest küljest küll kurb, aga samas ka õpetlik ja omamoodi humoorikas," rääkis Seliov.

Loe veel

Vaata, mis põhjendusi eestlased telefoni purunemise kohta tõid:

 • Naisterahvas oli kodus ja läks kööki, jättes telefoni voodi peale. Kui naine läks telefoni diivanilt võtma, oli ekraan katki ja ekraanil teavitus, et keegi oli proovinud ekraanilukku avada. Telefon oli ka salajasest kurjategijast pildi teinud ja nii oli selge, et ekraani hammustas katki kass.
 • Õnnetus toimus kooli füüsikatunnis, kus oli vaja panna 100-grammine raskus dünamomeetri peale. Kuna klassikaaslane nihutas dünamomeetri paigast, siis kukkus raskus nutitelefoni peale ja purustas seadme korpuse.
 • Meesterahva põuetaskus oli aastavahetusel kaks telefoni. Uut aastat vastu võttes ja sõpru emmates muljusid kaks telefoni teineteist katki.
 • Kliendil oli kodus lahtikäiv diivan. Nutitelefon kukkus diivani mehhanismi vahele, aga käsi sinna ei ulatunud. Kui inimene üritas mehhanismi avada, murdus telefon pooleks ja diivani raam läks kõveraks.
 • Laps istus WC-s potile ja telefon kukkus kogemata taskust vette. Laps võttis telefoni kiiresti potist välja, eemaldas aku ja hakkas kuivatama. Hiljem proovis ta telefoni sisse lülitada, kuid see ei hakanud tööle.
 • Laps peitis telefoni ema eest vaiba alla. Ema otsis telefoni ja taipas lõpuks, et oli ise sellele peale astunud ja ekraani purustanud.
 • Meesterahvas unustas telefoni auto pagasiruumi äärele ja pani pakiruumi luugi kinni. Telefon jäi luugi vahele ja hävines.
 • Mees rääkis telefoniga ja läks auto rehvi täis pumpama. Kõne lõppedes asetas meesterahvas telefoni rehvi peale. Kui rehv oli täis täitunud, istus ta autosse ja hakkas liikuma, kuid ta oli unustanud oma telefoni ja sõitis sellest üle.
 • Naisterahvas pildistas mererannas päikseloojangut. Koer ehmatas teda ja telefon kukkus soolasesse vette. Pärast seda telefon enam tööle ei hakanud.
 • Noormees oli jaanitulel lõkke ääres, kus oli palju rahvas. Ta seisis lõkke lähedal ja soovis elavat tuld pildistada. Ta sirutas käed ette ja oli valmis pildistama, kuid paraku tõukas keegi jaanitulelistest teda. Mees kaotas tasakaalu ja telefon kukkus lõkkesse. Kuna lõke oli suur, siis telefoni sealt kätte saada ei õnnestunud. Pärast lõkke kustumist otsis ta telefoni jääke, aga neid tal leida ei õnnestunud.
 • Noormees oli grillipeol ja asetas telefoni laua peale. Peol oli ka sõbra koer, kes püüdis iga hinna eest laualt liha kätte saada. Lemmik tõmbas käpaga lina, telefon kukkus kivisillutisele ja selle ekraan mõranes.
Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare