Finnair hakkab Hannoveri lendama


 Airbus A330 ja Finnairi asepresident Allister Paterson
Foto: Ilmar Saabas

Finnair avab 2019. aasta suvel aastaringse ühenduse Hannoveriga ning suurendab eelolevaks talvehooajaks lennuvõimekust Dubai suunal.

Hannoveri lendudega, mis hakkavad toimuma sagedusega viis korda nädalas, alustatakse tuleva aasta 29. aprillil ning alates 1. juunist 2019 muutub ühendus igapäevaseks.

Hannover on Põhja-Saksamaa suurimaid linnu, kus toimuvad aastaringselt mitmed olulised messid ning kaubandussündmused. Hannoveri näol on tegemist Finnairi seitsmenda sihtkohaga Saksamaal. Ettevõte viib reisijaid aastaringselt ka Berliini, Düsseldorfi, Frankfurti, Hamburgi, Münchenisse ning Stuttgarti.

"Meil on suur heameel kasvada Saksamaal, mis on meie jaoks väga oluline turg. Lisaks uue liini avamisele kasvatame ühendust Saksamaaga ka seeläbi, et lisame eelolevaks suvehooajaks võrreldes mullusega ligi 35 protsenti saadavalolevate istmete mahtu," ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja. Tema sõnul toetab Saksamaa-suunalist ühendust ka Tallinna-Helsingi ning Tartu-Helsingi väga hea lennugraafik.

Täiendavaid mahtusid populaarsematesse Euroopa sihtkohtadesse lisatakse ka 2019. aasta suvehooajaks. Finnair lisab alates juuni algusest 4 iganädalast väljumist Barcelona suunale, samuti saab ühe lisaväljumise Reykjaviki lennugraafik, tänu millele muutub ühendus Islandi pealinnaga järgmisel suvel igapäevaseks. Lisaks saab ühe täiendava väljumise laupäeviti ja pühapäeviti juurde Varssavi suund.

Finnair lisab lennumahtusid järgmiseks talvehooajaks ka Helsingi-Dubai marsruudile. Täiendav lennumaht saavutatakse kahe täiendava iganädalase väljumisega ning sellega, et lendusid hakatakse opereerima senisest suurema lennuki, A350-ga.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare