FOTOD | PERHi parkimishange vaidlustati: Citypark koristas tahvlid ja... Parkimine on nüüd tasuta!

 (81)

Põhja-Eesti Regionaalhaigla korraldas hanke leidmaks oma parklatele uus operaator, kuna Cityparkiga lõppes leping. Ka Citypark osales uuel hankel ning vaidlustas hanketulemused. Vaidluse tõttu venib praegu hanke võitja väljakuulutamine, mistõttu parkimine PERHi parklates on tasuta.

Cityparki tegevjuhi Arne Sõna kinnitusel lõppes leping PERHiga möödunud nädalal. "Oleme kõik parkimist korraldavad vahendid ära korjanud. Nii makseautomaadid kui märgid," ütles Sõna Delfile.

Sõna hinnangul tegi Citypark hankel ka parima pakkumise, kuid ei saanud mingil põhjusel oma tegevust jätkata.

"Tundub olevat midagi imelikku, et meid parimaks ei tunnistatud," hindab Sõna.

Ka PERHi parkla maksesüsteemid on suletud. "See pole võimalik, et maksate ära ja saate parkima. Süsteemid on suletud. Me saame sel teemal praegu 40-50 kõne päevas ja ütleme inimestele, et meie parkimist enam ei korralda," seletas Sõna.

Sõna selgitusel on uus olukord probleemiks konkureerivate taksode ja ka invakohtade tõttu, kus parkimisfirma varem korda hoidis.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla turva- ja logistikateenistuse juhataja Andres Haraku selgitusel on parkimise operaatori leidmiseks korraldatud hange tõepoolest vaidlustatud.

"Riigihangete registri andmetel teeb vaidlustuskomisjon otsuse 20.06.2018. Hange oli konkurentsitihe ja pakkumuse esitas mitu ettevõtet," selgitas Harak.

"Kuna senine leping Cityparkiga lõppes, siis hetkel nad Regionaalhaigla patsientide parklaid enam ei halda. Kuni uue lepingu sõlmimiseni riigihanke võitnud pakkujaga on parkimine nendes parklates nende paari nädala jooksul tõepoolest tasuta," kinnitas Harak.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare