Hästi hoitud saladus Tallinki laevapiletite sooduskoodi kohta?

 (70)
Superstar sadamas
Foto: Andres Putting

Sotsiaalmeedias kihav nõudlus sooduskupongide järele paljastas selle, et kõigil on tegelikult peal üks ja seesama sooduskood.

Pole harv, et enne laevapiletite ostmist uuritakse sotsiaalmeedias, kas kellelgi on Tallinki (või mõne muu laevafirma) sooduskuponge või sooduspileteid. Neid jagatakse mitmetel üritustel, kuid ka püsiklientidele näiteks möödunud pühade ajal.

Need, kes seda küsivad või ise oma „ainulaadset" kupongi jagavad (või lausa müüvad) ei pruugi teadagi, et kõikidel ringluses olevatel kupongidel on peal üks ja seesama kood - 99262.

„Head sõbrad-tuttavad või nende tuttavad, kes käisid SEB Tallinna maratonil ja said lõpetades Tallinki sooduskupongi. Kui kellelgi on jäänud kupong sahtlisse seisma ja ei plaani seda ära kasutada, siis oleksin huvitatud kahest kupongist. Võib lahkelt ka jagada! Tänud juba ette," on vaid üks näide postitusest sotsiaalmeedias, kus taolisi kuponge taga aetakse.

Nimetatud sooduskoodi võibki leida just SEB Tallinna maratonil osalejatele jagatud kupongilt, kuid ka Club One klubikaardi omanikele otsepostiga saadetud „pühadekingitusel" ilutseb sama number. Kusjuures sama number on nii Stockholmi kui Helsingi laevadele soodsamaid pileteid võimaldavatel kupongidel.

Ainuke nipp seisneb selles, et kõnealune kood kehtib veebruari lõpuni, see tähendab, et viimane reis saab toimuda 29. veebruaril (kaasa arvatud).

Tallinki kommunikatsioonijuht Luulea Lääne vaidlustab selle, justkui SEB maratoni kupongidel nimetatud kood olla võinuks.

„Tegemist on Club One reisipakkumisega pronkstaseme klientidele, SEB Tallinna Maratoni reisipakkumisel olid unikaalsed koodid," selgitas Lääne.

Olenemata kampaaniast, mille alusel soodustust jagatud on, on üldistes tingimustes alati kirjas, et neid ei tohi rahaliselt käidelda ehk edasi müüa, edastas Lääne ning lisas, et on kahetsusväärne, et soodustingimusi sellisel kujul rikutakse.

„Suurim murekoht on see, et seejuures ei petetaks ostjaid. Soovitame inimestel reisipakkumisi siiski alati küsida meie ametlikest müügikanalitest ja ka piletid läbi ametlike kanalite soetada," soovitab Lääne.

Hea lugeja, kirjuta meile, kui oled nimetatud koodi eest pidanud maksma või kohanud internetis Tallinki (või mõne muu reisifirma) sooduskoodidega kauplemist aadressil kasulik@delfi.ee.

Foto: DELFI
Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare