Hoiatav lugu: näpuvurriga mänginud poiss sattus pärast lelu alla neelamist haiglasse

 (17)

Röntgen poisi kõhust
Röntgen poisi kõhustFacebook / Kuvatõmmis

Austraalias Sydneys elav poiss sattus haiglasse pärast seda, kui oli alla neelanud osa näpuvurrist. Poiss saab ilmselt terveks, aga tema vanemad otsustasid Facebooki oma loo kirja panna, et teisi lapsevanemaid hoiatada.

"Näpuvurri keerutajate vanemad, vaadake ette! Meie poeg neelas eile õhtul alla osa näpuvurrist ja lõpetas selle tõttu kiirabis," kirjutas poisi ema News.com.au vahendusel kohalikku Facebooki gruppi.

"Näpuvurri äär oli mõranenud ja kui ta seda keerutas, lendas keskmine ketas talle suhu. Enne, kui ta aru sai, oli ta selle alla neelanud," jätkas ema.

"Ta oli vurriga saanud mängida vähem kui 48 tundi. Mänguasi on nüüd prügikastis ja ma tahtsin lihtsalt anda teile teada, mis kõik selliste asjadega võib juhtuda."

Poiss peaks näpuvurri ketta väljutama järgmise kahe päevaga, aga kui seda ei juhtu, tuleb leida mõni teine vahend, et ketas lapse organismist väljutada.

Näpuspinner on mänguasi, mis on vallutanud kõik lelupoed ning saanud lühikese ajaga laste seas väga populaarseks. Sydneys näpuvurri ketta alla neelanud poiss pole aga kahjuks ainus, kellele mänguasi on ohtlikuks osutunud.

Eelmisel kuul neelas vurri alla 10-aastane USA tüdruk, kelle kõhust tuli mänguasi kirurgiliselt eemaldada.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare