Kassapidaja pikkadest järjekordadest Toidumaailmas: tööjõudu pole, palgad nigelad, möödunud nädalal lõpetas töö 15 inimest!

 (270)
KAUBAMAJA TOIDUMAAILM
Foto: Marianne Loorents

Toidumaailma tipptunni kassajärjekorrad nörritavad inimesi, põhjuseks on tööjõupuudus. Kaubamaja suunab probleemi lahendamiseks inimesi rohkem iseteeninduskassasid kasutama.

Toidumaailma klient kirjeldas sotsiaalmeedia postituses tipptunniaegset Kaubamaja toiduosakonda, kus töötas vaid kolm kassat. Järjekorrad olid selleks hetkeks juba väga pikad. Kassasse jõudnud klient uuris klienditeenindajalt, miks olukord selline on. Kassapidaja vastus oli üllatav: "Tööjõudu pole. Möödunud nädalal lõpetas Toidumaailmas töö 15 inimest. Põhjuseks peamiselt nigel töötasu."

Kaubamaja toidukaubanduse juhi Kadri Aguraiuja selgitusel lahkus möödunud nädalal Toidumaailmast siiski vaid neli suvetöötajat, kes olid abiks puhkuste perioodil.

„Hetkel hakkavad suvetöötajad ja -abilised lõpetama oma ajutisi tähtajalisi töökohti. Tõsi on, et toidukaubanduses on üleüldine kaadrivoolavus igapäevane, eriti suvehooajal kui on puhkuste tippaeg. Jälgime pidevalt teeninduse intensiivsust ja täidame positsioone vastavalt vajadusele, kaubanduses kasutatakse ikka vajadusel hooajalist abitööjõudu," selgitab Aguraiuja.

Ta lisab, et Toidumaailmas tasub kasutada iseteeninduskassasid, mis on suurepärane, kiire ja mugav võimalus kliendil ostude eest tasuda. „Seal ei ole mingit ooteaega. Rõõmuga tõdeme, et iseteeninduskassad koguvad järjest enam populaarsust ning eriti tänulikud on need kliendid, kes ostavad endale kaasa lõunasööki või sooritavad oste õhtusel tipptunnil," suunab Aguraiuja inimesi enam iseteeninduskassasid kasutama.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare