Kinokülalised ei pääsenud Solarise Europarki maa-alusest parklast välja, koju tuli minna taksoga

 (27)

Solaris keskuse parkla
Solarise keskuse parkla.Foto: Andres Putting

Eile õhtul pidid mitmed hilised kinokülastajad oma auto Solarise maa-alusesse parklasse jätma ja transpordiks muu vahendi valima, sest Europarki parklasüsteemid tõrkusid.

„Solarise keskuse parklas ei töötanud Europarki parkimisautomaadid. Kümmekond autot ei saanud pärast kinokülastust autoga parklast välja. Jätsin auto ööseks parklasse... Taksoga koju ja hommikul autole järele. Päris piinlik lugu!" kirjutas toimetusele üks kinos käinud autoomanik.

Tõrke põhjuseks oli Europarki süsteemides eile öösel toimunud seadmete tarkvara uuendus, edastas Europarki tegevjuht Karol Kovanen.

„Europark opereerib Tallinnas Tornimäe, Rävala, Solarise, Rotermanni ning Balti jaama turu parkimismaja ning Tartus Tasku keskuse parkimismaja. Eile öösel teostati kõigis neis parkimismajades tõkkepuusüsteemide tarkvara uuendus. Uuendus toimus ajavahemikul 00.30 - 01.30. Sel ajavahemikul toimusid lühikesed seisakud seadmete töös," selgitas Kovanen.

Põhilisem probleem puudutas tõkkepuude avanemist, mis oli klientidele planeeritud kaughalduse kaudu. Tehnilise tõrke tõttu see ei toiminud, misjärel tuli kohapeale ka Europarki tehnik.

"Kõikide parkimismajade peale kokku tekitas see ebamugavust kahele kliendile, kes pidid parklast väljapääsu ootama jääma. Vabandame ja korvame nendele inimestele tekkinud ebamugavuste pärast tekkinud kulud," lisas Kovanen.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare