Kuuetunnine tööpäev on nüüd tegelikkus ka Eestis

 (3)
Elisa
Foto: Oleg Hartsenko, Elisa

Lühema ehk kuuetunnise tööaja pilootprojekt Elisa Kristiine esinduses on näidanud, et tulemused ei lange, vaid paranevad.

Sellest tulenevalt jätkab Elisa lühema tööaja kontseptsiooni laiendamist sel ja tuleval aastal järgmistesse Elisa esindustesse.

Kuna aasta tagasi alguse saanud kuuetunnise tööaja pilootprojekt on kasvatanud klientide rahulolu ja toonud edu müügitulemustes, laiendas Elisa käesoleva aasta viimases kvartalis lühema tööaja kontseptsiooni veel kahte esindusse - Tallinnas Rocca al Mare ning Pärnus Kaubamajaka Elisa esindusse. Tuleva aasta alguses plaanib Elisa kuuetunnise tööaja kasutusele võtta veel neljas esinduses.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul näitas Elisas läbiviidud projekt, et töötundide hulk ja tulemus ei ole omavahel korrelatsioonis. „Lühem tööpäev on kinnitanud, et tulemused ei lange - vastupidi, tulemused on paranenud, kuna müügispetsialist suudab tööpäeva lõpuni olla aktiivne ja ergas," kinnitas Andrus Hiiepuu.

Hiiepuu märkis, et tänapäeva tihedas konkurentsis on äärmiselt oluline pakkuda parimat nii kliendile kui ka oma töötajale.

Elisa personalijuhi Kaija Teemägi sõnul ajendas lühendatud tööaega esinduse müügispetsialistide seas testima tahe tõsta töötajate motivatsiooni ning teisalt ka klientide tagasiside.

Teemägi märkis, et läbiviidud testi tulemused näitasid klientide rahulolu kasvu ning müügitulemuste paranemist.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare