Lilled naistepäevaks – kas rõõm kinkimisest või tüütu kohustus?


Lilled naistepäevaks – kas rõõm kinkimisest või tüütu kohustus?
Pixabay

8. märtsil näeme lilli kõikjal. Neid kingitakse oma naistele, sõbrannadele, töökaaslastele, klientidele, emadele, õpetajatele, sest kõikidele naiste pidupäeva tähistatakse rõõmuga.

Meestele tähendab see muidugi mõningaid lisakohustusi ja selleks,et kõik sujuks ladusalt võiks lillede tellimise juba ette ära korraldada. Lillepoed valmistuvad 8. märtsiks mitmeid päevi ette ja ootavad tellimusi juba praegu.

Marianne lilleäri soovitab järgmist:

  • Kui soovite tellida suurema hulga lilli (nt kogu töökollektiivile), tasuks lillepoega kokku leppida juba 2-3 päeva ette. Siis on kindel, et saate vajalikud lilled õigel hetkel kätte.
  • Kui soovite kinkida midagi erilist (suuremat või efektsemat kimpu), ärge jätke seda viimasele päevale. Lillepoed on selleks hetkeks juba ülekoormatud
  • Kasutage kindlasti e-poodide võimalusi. Marianne lilleäri e-pood www.lillepidu.ee on väga mugav võimalus lilled ette tellida
  • Kindlasti on kliendile kõige muretum saata lilled kulleriga. Eriti kui endal ei ole mingil põhjusel võimalik isiklikult lilled üle anda. Lillekulleri saabumine koju või töökohta tekitab alati palju rõõmsat elevust. Marianne lilleäri kullerid on juba aastaid naistepäeva lilli kohale toimetanud ja saavad hakkama ka mitmekordselt suurenenud töömahuga.

Võtke üks õhtupoolik aega, uurige pakkumisi ja tehke oma tellimus juba varakult. Siis ei ole õigel päeval muud kui kinkimise rõõm
Marianne lilleäri toimetab lilli kohale Tallinnas ja selle lähiümbruses. Poe leiab aadressilt Parda 4 ja e-poe veebilehelt www.lillepidu.ee.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi