Lottemaa kehtestas seni tasuta sisse pääsenud 2-aastastele lastele piletihinna

 (361)

Lottemaa avamine
Foto: Ago Tammik

Pärnumaal asuvas Lottemaa hinnakirjas viidi augusti algul sisse muutus, mis paljudes lastevanemates nördimust tekitab. Seni said teemaparki tasuta sisse kõik 2-aastased ja nooremad lapsed, kuid nüüd tuleb 2-aastastele lunastada 17-eurone pilet.

„Mul on küsimus Lottemaa pileti kohta. Varem pääsesid 2-aastased tasuta sisse, nüüd loen Lottemaa kodulehelt, et 2-aastaste pilet maksab 17 eurot!" kirjutab lapsevanem Tiina (nimed muudetud - toim.) Facebooki suletud grupis.

„Imelik jah, et nad niimoodi hooaja lõpus seda muutsid," väljendab Mairi imestust.

„Üks mõte: äkki muudatus on sellega seotud, et 1. klassi minejatele tehti kampaania korras tasuta sissepääs?" küsib Reet.

„Siis ma polegi rumal! Kui limonaadi kampaania käigus sai piletid ostetud, võtsin kaks piletit, et saaksime perega minna. Vaatasin, et minu kahe-aastane saab ju tasuta. Kui minema hakkasime, kontrollisin igaks juhuks üle ja nägin, et „oi, ikka ainult 1-aastastele tasuta". Mõtlesin, et ju ma ise vaatasin valesti, aga tundub, et ongi hiljuti muudetud. Väga tobe!" pahandab Mari.

„Helistasin Lottemaale. Öeldi, et omanike otsus ja iga ettevõte teeb oma hindadega, mis tahab," kirjutas Kadri.

Lottemaa teemapargi asutaja Rein Malsubi selgitusel jõustus muudatus 15. augustist. Ainus hinnakirja muutus puudutabki piletihinna tasuliseks muutumist ka 2-aastastele lastele, kes enne 15. augustit Lottemaale tasuta sisse pääsesid.

Seotud lood:

Malsub selgitas, et muutusega „viidi hinnakiri sünkrooni Põhjamaadega". „Muudatus oli selleks aastaks plaanis, viisime selle nüüd täide," lisas Malsub.

„Kõik, kes varasemalt piletid ostsid, neile kehtivad varasemad reeglid. Soovitame jälgida meie Facebooki lehte ja kodulehte, meil on mitmeid vahvaid kampaaniaid. Augusti lõpuni kehtib kampaania, et kõik esimesse klassi minevad lapsed saavad tasuta Lottemaale. Võimalus külastada Lottemaad on sel aastal ka septembris, oleme avatud septembri kõigil nädalavahetuse päevadel," lisas Malsub.

Hoolimata lubadusest on aga mitmed lapsevanemad kassas ebameeldiva üllatuse osaliseks saanud, kus öeldakse „nüüd on uus kord ja 2-aastase eest tuleb maksta 17 eurot", jagavad lapsevanemad infot Facebookis.

Hea lugeja, kirjuta meile, kui ka sinul on Lottemaa hinnakirja muutusega oma kogemus rääkida aadressil kasulik@delfi.ee.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
209 000€
Kiili vald, Majaosa
83 000€
Tallinn, Korter
160 000€
Tallinn, Korter
126 500€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
166 000€
Tallinn, Suvila
197 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
229 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
72 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
189 000€
Harku vald, Korter
90 000€
Tallinn, Korter

210 000€
Viimsi vald, Majaosa
125 000€
Tallinn, Korter
138 000€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

FORTE TOP

Viimased uudised