LUGEJA FOTO: Maiuse sees peitus rõve lisand, mis võttis pikaks ajaks halvaaisu

 (40)

LUGEJA FOTO: Maiuse sees peitus rõve lisand, mis võttis pikaks ajaks halvaaisu
Foto: Lugeja

Delfi toimetusele saatis foto lugeja, kes leidis halvaa seest tundmatu kummitüki lisades, et halvaa isu läks seepeale pikaks ajaks ära.

"Ostsime eile Sikupilli Prismast Marmitoni halvaa ja täna seda süües avastasime sealt huvitava leiu - halli värvi kummitüki. Kui ei oleks märganud, oleks vist ära ka söönud," kirjutas lugeja, kes lisas, et sellega läks ka halvaaisu pikaks ajaks ära. "Aga eks nii vist tervislikum ongi."

Kommenteeris Marminton AS esindaja Priit Hinno.

Kõigepealt tarbija ees siirad vabandused! Selliseid võõrkehi ei tohi kindlasti tootes olla. Võtame antud pretensiooni äärmiselt tõsiselt.

Pildi järgi on raske otsustada, millega võib olla tegemist. Selleks, et majasisest uurimist jätkata, soovime saada toote pakendil olevat infot "parim enne" kuupäev ning selle juures olev "täht". Samuti soovime tarbijalt saada olemasolev toode koos võõrkehaga. Tootel olev info tähistab olulist teavet toote partii kohta, mille alusel on võimalik probleemi tuvastada ning vajadusel antud partii turult tagasi kutsuda.

Hetkel veelkord siirad vabandused pettunud tarbija ees ja jääme ootama täiendavat tooteinfot!

Prisma palub kliendil see tootepakend koos leitud võõrkehaga tuua talle sobiva Prisma infoletti, et pood saaks saata need edasi tootjale ja tagastada kliendile toote eest makstud raha.

Loe veel

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare