Lugeja: Rimi õhtustel allahindlustel on kriips peal?

 (157)

Pärnamäe Rimi avamine
Üks Rimi kaupluseketi poodidest.Foto: Andres Putting

Paljud kliendid ajastavad Rimi kaupluste külastamise just õhtu peale, kuna vähemasti varem oli siis ohtralt soodustusi. Praeguseks on kauplusekett oma müügipoliitikat muutnud – näiteks sooja toidu letis vastu sulgemist enam tooteid alla ei hinnata.

Delfiga võttis ühendust üks lugeja, kes rääkis, et tema kodupoeks on Tallinnas Põhja Puiestee nurgal asuv Rimi. Lugeja sõnutsi oli pikka aega kombeks, et paljud toidukaubad, mil viimane kehtivuskuupäev, hinnati sel päeval (üldiselt õhtusel ajal) 50 protsenti alla (tootele pandi vastav kleebis).

Näiteks pakuti poole soodsamalt lihatooteid, kooke ja salateid. Möödunud pühapäeval märkas lugeja, et sama kuupäevaga toodetel enam sooduskleebiseid pole. Ta uuris selle kohta isegi ühelt müüjalt. Too märkis, et kahjuks tooteid enam nii alla ei hinnata, aeguv toit läheb lihtsalt õhtul äraviskamisele. Ka Rimi oma töötajad neid tooteid enam odavamalt osta ei saa. Samuti pole ka sooja toidu letis vastu sulgemist enam soodusmüüki. Lugeja imestab müüja selgituse peale, kas nii edaspidi jääbki.

Rimi pressiesindaja Katrin Bats sõnas Delfile, et tõesti, Rimi köögi soojale toidule nad allahindluseid vahetult enne poe sulgemist enam ei tee. "Muutsime lihtsalt selle kaubagrupi pakkumise loogikat selliselt, et hilisõhtul on sooja toidu valik minimaalne ja seeläbi pole allahindlust pakkuda enam vajagi. Küll aga on maksimaalne valik saadaval tipptundidel. Nii on ka äravisatava toidu hulk oluliselt vähenenud."

Bats lisas, et tootepõhised allahindlused on neil osade värskete toodete puhul ikka kõikides kauplustes võimalikud. Vastava otsuse teeb kaupluse juhtkond ise. Kaup hinnatakse enne aegumist alla, kui kaubavarud on planeeritud liialt suurelt või on klientide ostud olnud oodatust väiksemad. "Kui klient ei näe allahindluskleebisega tooteid poes, on pood kaupa oskuslikult ehk piisavalt tellinud."

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
126 500€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
112 800€
Jõelähtme vald, Korter
209 900€
Saue vald, Maja
79 900€
Tallinn, Korter
116 900€
Tallinn, Korter
243 000€
Tallinn, Majaosa
90 000€
Tallinn, Korter
93 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
165 000€
Tallinn, Korter
319 000€
Tallinn, Äripind

89 900€
Tallinn, Korter
218 900€
Tallinn, Korter
199 000€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

FORTE TOP

Viimased uudised