Nordica avas liinid suvistesse sihtkohtadesse

 (8)

Nordica
NordicaFoto: Hendrik Osula

Rahvuslik lennufirma Nordica alustas sellest nädalast lende suvistesse sihtkohtadesse. Lisaks aastaringsele lennugraafikule saab nüüd otselennuga reisida veel kuute Euroopa populaarsesse puhkusepaika. Eesti lennufirma pakub kõige rohkem otselende Tallinnast, teenindades hetkel 18 pealinnast lähtuvat liini.

Rahvuslik lennufirma Nordica alustas sellest nädalast lende suvistesse sihtkohtadesse Prantsusmaal, Horvaatias, Saksamaal ja Ukrainas. Prantsusmaa kuurorti Nice'i lennatakse kõrghooajal kaks korda nädalas teisipäeviti ja laupäeviti. Otselennud Vahemere äärde toimuvad kuni 28. oktoobrini.
Musta mere äärsesse Odessasse lendab kodumaine ettevõte kuni 3 korda nädalas: kolmapäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Lennud Ukraina puhkuselinna toimuvad kuni 14. oktoobrini.

Horvaatia populaarseimatesse suvituspaikadesse Spliti ja Rijekasse lennatakse kaks kuni kolm korda nädalas. Mugava otselennuga saab Adria Mere äärde vähem kui kolme tunniga. Nordica lendab Spliti kõrghooajal teisipäviti, neljapäeviti ja pühapäeviti. Rijekasse aga kolmapäeviti ja laupäeviti. Horvaatia linnadesse saab Tallinnast otselennuga kuni 30. oktoobrini.

Nordica pakub lennureise Saksamaa pealinna Berliini kuni neli korda nädalas: esmaspäeviti, kolmapäeviti, reedeti ja laupäeviti. Sadamalinna Hamburgi toimuvad lennud kolm korda nädalas: esialgu teisipäeviti, reedeti, pühapäeviti ning kõrghooajal teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti.

Nordica turundus- ja kommunikatsioonijuhi Toomas Uibo sõnul on rahvuslikul lennufirmal suur rõõm Eesti inimesi otse ja mugavalt Euroopa suvituspaikadesse ja tõmbekeskustesse lennutada. „Otselend on siiski mugavaim ja kiireim viis reisimiseks ja seda eriti suvel koos lastega“, lisas Uibo.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
72 500€
Tallinn, Korter
107 000€
Jõelähtme vald, Korter
Otse omanikult!
124 900€
Saue vald, Korter
83 500€
Tallinn, Korter
56 000€
Viimsi vald, Korter
455€
Tallinn, Korter
112 800€
Jõelähtme vald, Korter
325 000€
Tallinn, Korter
165 000€
Tallinn, Korter
65 000€
Tallinn, Korter

142 990€
Tallinn, Korter
153 990€
Tallinn, Korter
123 390€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

FORTE TOP

Viimased uudised