Prismat ootab ees totaalne muutumine: 80 protsenti tööstuskaupade sortimendist vahetatakse välja

 (91)
Esimene öö 24/7 avatud Sikupilli Prismas
Foto: Urmas Kamdron

Alanud aasta lõpuks plaanib Prisma vahetada välja 80 protsenti oma tööstuskaupade sortimendist. Eesmärk on konkurentidest eristuda kvaliteediga.

Selle saavutamiseks vahetab Prisma senise tööstuskaupade sortimendi välja tuntud brändidele. Poes näeb edaspidi seni peamiselt erikauplustesse kuulunud riideid, jalatseid, kodu- ja sisustustarbeid, keraamikat, spordi- ja matkatarbeid.

Valikusse on lisandunud Skandinaavia brändid Fjällräven, Didriksons, Kuoma, Ecco, Iittala, Aarikka, Hackmann ja paljud teised.

Prisma tegevjuhi Jussi Nummelini sõnul on Prisma eesmärk pakkuda kvaliteetbrändide tooteid turu parima hinnaga, tehes need sel moel inimestele kättesaadavamaks.

„Prisma tööstuskaupade valikule, hinnale ja kvaliteedile Eestis konkurenti pole – oleme headele hindadele ja kõrgele kvaliteedile orienteeritud perekaubamaja. Alustasime värskendusprotsessi aasta tagasi ning 2018. aasta lõpuks oleme võtnud eesmärgiks välja vahetada 80% tööstuskaupadest, et tuua lai valik kvaliteetbrändide tooteid kliendile lähemale,“ ütleb Nummelin.

Prisma ostujuht Tõnis Tomingas lisas, et Prismasse jõuavad mitme tuntud kaubamärgi tooted enamasti Eestis esimesena. Näiteks pakutakse alati värskeimat Iittala ja Arabia valikut.

Tuntud brändi jalatsid võib Prismast kätte saada 10-20 eurot soodsamalt.
Tõnis Tomingas

S-gruppi kuulumine võimaldab ostujuhi sõnul pakkuda mitme protsendi võrra paremaid hindu. „Mõne brändi puhul on erinevus suurem, mõne puhul väiksem. Kindlasti on parema hinnaga nimekamad Skandinaavia kaubamärgid. Näiteks tuntud brändi jalatsite puhul võib hinnaerinevus olla 10-20 eurot," lubab Tomingas.

Tomingas toonitas, et kindlasti jäävad Prisma valikusse ka Eesti tootjate tooted.

Prisma Peremarket tegutseb Eestis alates aastast 2000. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku kaheksa kauplust, mis pakuvad tööd enam kui 700 inimesele.

Edaspidi Prismas esindatud kvaliteetbrändid:
  • Riided, vabaaeg, jalatsid: Fjällräven, Camelbak, Didrikson, Ecco, Helly Hansen, Björn Borg, Craft, Sloggi ja GANT aluspesu, Lee Cooper, Luhta, Rukka, Icepeak, Ivana Helsinki.
  • Matkatarbed:
  • Leatherman, Victorinox, Suunto, Halti ja Retki
  • Tööriided:
  • L.Brador
  • Lasterõivad- ja jalanõud: 
  • Lassie, Reima, Reimatec, Kuoma, Ciraf, Didriksons, Viking
  • Sporditarbed: Stiga, Tunturi jalgrattad, Bauer, Wilson, Arena, Speedo, Fatpipe, Fast, CCM, Gymstick
  • Kodu ja sisustus: Vallila, Iittala, Arabia, Fiskars, Brio, Finlayson, Joutsen ja Familon, Aarikka, Brita, Finnlumor, Hackman, Luhta Home, Moccamaster, Moomin, Muurikka grilltarvikud.
  • Autokaubad: Kungs, Lasol, Valvoline, Bosch
Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare