Raudteeremont toob kaasa muudatusi Elroni sõiduplaanides


Elroni rong Võhma peatuses
Foto: Kenno Soo

Remonditööd Eesti raudteetaristul jätkuvad ka septembris, tuues kaasa muudatusi sõiduplaanides.

„Raudtee infrastruktuuri parendamine on oluline turvalise rongisõidu tagamiseks ning kiiremate ja mugavamate ühenduste loomiseks tulevikus,” ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Keila-Paldiski raudteelõigu remondiga seoses sõidavad lääne suuna rongid 1. septembrist 2. oktoobrini muudetud sõiduplaani järgi. Osa ronge on tööpäeviti Paldiski ja Klooga ning Paldiski ja Keila vahel asendatud bussidega.

Tallinn-Viljandi ja Tallinn-Türi liini sõidugraafikutes on seoses remonttöödega muudatusi nädalavahetustel: 26.-27.08 ja 2.-3.09.
Seoses suveperioodi lõppemisega muutub alates 4. septembrist Elroni edela suuna sõiduplaan tervikuna.

Tapa-Tartu raudteelõigu remonttöödest tulenevalt on kuni 28. septembrini muutunud Tallinn-Tartu, Jõgeva-Tartu, Tallinn-Aegviidu, Tallinn-Rakvere, Tallinn-Narva, Tartu-Valga ja Tartu-Koidula-Piusa rongide sõiduplaanid.

Osa Tallinn-Tartu liini reise on teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti asendatud bussidega Tapa-Tartu või Tapa-Rakke lõigul. Tavapärased otseühendused ja ümberistumise võimalused ei toimi juhtudel, kus reisid on asendatud osaliselt bussidega. „Eriti tuleks tähele panna, et osaliselt bussiga asendatud reiside puhul ei ole Tartust võimalik jätkata sõitu Valga ja Koidula suunas ega vastupidi,” selgitas Ronnie Kongo.

Seotud lood:

Sõiduplaanid kuni 28.09.2017 on avaldatud Elroni kodulehel:

- Ida suund (E, K, R, P);
- Ida suund (T, N, L);
- Tartu-Valga;
- Tartu-Koidula-Piusa.

Asendusbusside peatused on märgistatud Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta leiab Elroni kodulehelt.

Asendusbussidega ei ole võimalik transportida jalgrattaid. Jalgratastega sõitjatel palub Elron valida reis, mida teenindab täies ulatuses rong.

Info sõiduplaanimuudatuste kohta ja operatiivne info on leitav Elroni kodulehelt ning vahetult enne uue sõiduplaani kehtima hakkamist Elroni peatuste juurest infostendidelt.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare