Rimi kauplustes saab nüüdsest viipemakseid teha

 (1)

Rimi kauplustes saab nüüdsest viipemakseid teha
Foto: LHV

Alates tänasest saab kõikides Rimi kauplustes ostude eest tasuda kontaktivaba pangakaardiga. Kontaktivabu ja ilma PIN-koodita makseid saab teha summas kuni 10 eurot. Kõik tehingud, mis on üle 10 euro, vajavad kaardi sisestamist maksterminali ning PIN-koodi.

„Selleks, et olla klientidele meelepärane, tuleb kaasas käia uute tehnoloogiliste lahenduste ning trendidega, mis muudavad ostuprotsessi lihtsamaks ja mugavamaks – nende sammude tegemata jätmine on tänapäeval vältimatu,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro.

Tema sõnul pole Rimi kliendi jaoks viipekaardid midagi uut: „Meie kliendikaardid on olnud kontaktivabad ligi aasta ning juba 85 000 poekülastajat on harjunud neid kasutama.“

Andrija Arro märkis, et hetkel veel iseteeninduskassades kontaktivaba pangakaardiga maksta ei saa, kuid paari kuu pärast aga küll.

Swedbanki eraisikute panganduse juhi Kaie Metsla kinnitusel on viipemaksed muutunud lühikese ajaga Eestis väga populaarseks.

Jaekettidest on seni kõikides kauplustes viipemakseid võimaldanud Selver ja Maxima. Viipemakseid saab Eestis teha ka mitmetes mugavuspoodides nagu Circle K.

Swedbanki lehelt võib leida ka kaardi asukohtadega, kus viipemakseid võimaldatakse. Vaata lähemalt siit.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare