Sappi täis bussijuht kostitas koolilast rämedasõnalise sõimuga

 (147)

Puhumisreid Rannamõisas
Foto: Andres Putting

Harjumaal Harku vallas kaebab koolilapse ema tigeda bussijuhi üle, kes ta last bussist küll maha ei tõstnud, kuid "kostitas" väikest reisijat rämedasõnalise sõimuga.

Neljapäeva päeval aset leidnud juhtumist, mida ema sotsiaalmeedias jagab, selgub, et tema 12-aastane laps sisenes kell 13.56 Tabasalust Muraste poole väljunud bussi nr 129 ning ütles bussijuhile viisakalt, et ta ei ole kindel, kas ema ikka jõudis ta kiipkaardile raha laadida, kirjutab Õhtuleht.

Selle peale vastanud bussijuht sõnadega: "Mine p....e, raisk, selle jutuga!"

Ema kirjutas, et bussijuht ei andnud lapsele võimalustki öelda, et ta võib oma sõidu eest tasuda ka sularahas, kuid mingil põhjusel sappi täis bussijuht last bussist välja siiski ei visanud.

Tegemist oli Atko Liinide bussiga.

Atko liinide personalijuhi Inga Treilmanni ütlusel bussijuhi enda sõnul sellist kõnepruuki reisijatega ei kasutanud.

"Kahjuks ei ole Atko Liinid OÜ-ga ühendust võtnud juhtumist sotsiaalmeedias teada andnud lapsevanem. Palume lapsevanemal ATKO Liinid OÜ-ga kindlasti ühendust võtta, et saaksime väidetavast juhtumist ülevaate," edastas Treilmann.

"Kõik Atko Liinid OÜ bussijuhid läbivad regulaarselt klienditeeninduse koolitusi, kus mh. selgitatakse käitumis- ja suhtlemisreegleid pingelistes situatsioonides," lisas Treilmann.

Seotud lood:

"Atko Liinid OÜ kindlasti taunib artiklis kirjeldatud käitumist. Juhul, kui reisijatega on olnud konfliktsituatsioone, siis Atko Liinid OÜ vabandab," vabandab Treilmann bussifirma nimel.

Refereeritud artikli täisteksti loe Õhtulehest.

Kas kinnitad bussis turvavöö?
Auhinnaks on kardisõidu pakett 5-le LaitseRallyPargis. Tallinnast sõidutab Laitsesse
edasi-tagasi Go Bus. Auhind kehtib kasutamiseks kuni 31.08.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare