SEB tõrkuv sularahaautomaat jättis saarerahva hätta

 (2)
automaat
Foto: Andres Putting

Kuressaare kesklinnas SEB kontori juures asuva pangaautomaadi hooldustööd ei võimaldanud seda kasutada ei esmaspäeval ega ka teisipäeva esimeses pooles, jättes nõndamoodi hätta kliendid, kel oli tarvis sularaha oma arvete tasumiseks kontole panna.

Kuressaare pangakontor läinud sügisest saati sularahateenuseid ei paku, kirjutab Saarte Hääl.

SEB kommunikatsioonijuhi Julia Piilmanni sõnul kontrollisid nad mainitud pangaautomaadi tööd ning see oli tõesti hoolduses alates 3. aprilli kella 12-st kuni 4. aprilli kella 13-ni.

“Alates kella 13-st on automaat ilusti töötanud,” kinnitas Piilmann. Vaadates kõnealuse pangaautomaadi töö ajalugu, ei täheldanud nad panga kõneisiku sõnul olulist probleemi. “Masin vajab aeg-ajalt küll hooldust, aga selle töönäitajad mahuvad täiesti Eesti keskmistesse, märtsis oli masina töökindlus 97,25%,” nentis Piilmann.

Küsimuse peale, kas pank ei võiks kaaluda Kuressaarde veel ühe sularaha sissemakse automaadi paigaldamist, kostis panga esindaja, et sõltuvalt masina töökindlusprotsendist oleks praegu küll veidi vara rääkida konkreetse pangaautomaadi väljavahetamisest või täiendava alternatiivi loomise vajadusest.

Refereeritud artikli täisteksti loe Saarte Häälest.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare