Smart-ID jõudis Coop Panga interneti- ja mobiilipanka

 (3)
Coop Pank
Coop PankFoto: Priit Simson

Nüüd saab Coop Panga interneti- ja mobiilipanka sisse logida Smart-ID abil. Smart-ID on mugav ja turvaline viis e-teenustesse sisselogimiseks ning see on klientidele tasuta.

Coop Panga e-kanalite juht Helena Kokk ütles, et Smart-ID rakendus on panga klientide jaoks kahtlemata oluline ja oodatud uuendus. "Soovime, et Coop Panga teenused oleksid lihtsad ja nende kasutamine turvaline. Smart-ID lahendus muudab kindlasti meie interneti- ja mobiilipanga veelgi kasutajasõbralikumaks," selgitas Kokk.

Panga e-kanalite juhi sõnul näitavad Coop Panga mobiilipanga kasvavad kasutajanumbrid ja klientidelt saadud tagasiside selgelt seda, et kliendid eelistavad üha enam teha pangatoiminguid mugavalt e-kanalite kaudu.

Smart-ID kasutamine on lihtne, rakenduse saab nutiseadmesse alla laadida Google Play`st (Android) või Apple App Store’ist (iOS) ning kodust lahkumata aktiveerida Mobiil-ID või ID-kaardi abil.

Smart-ID on välja töötanud SK ID Solutions AS, kes on ühtlasi ka ID-kaardi ja Mobiil-ID looja. Eestis on Smart-ID kasutajaid juba üle 200 000 ja nende hulk aina kasvab.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare