Šokeeriv perekülastus Tallink Aqua spaasse: purjus soomlased tükkisid ligi, üks mees "eksis" naiste duširuumi, põrand oli täis tühjakskaanitud pudeleid ja topse, vastuvõtus kehitati toimunu peale õlgu

 (209)
Šokeeriv perekülastus Tallink Aqua spaasse: purjus soomlased tükkisid ligi, üks mees "eksis" naiste duširuumi, põrand oli täis tühjakskaanitud pudeleid ja topse, vastuvõtus kehitati toimunu peale õlgu
Foto: Tallink Hotels

Pereisa, kes külastas koos naise ja kahe lapsega Tallink Aqua spaad, rääkis toimetusele seal valitsenud šokeerivast õhustikust, mille tekitasid ligitükkivad, purjus Soome mehed.

Tarmo (nimi muudetud ja toimetusele teada - toim) käis 2. detsembri õhtul Tallink Aqua spaas koos abikaasa ja kahe lapsega. "Olen seal varem palju käinud, aga sellist pilti pole veel kunagi kogenud," ütleb mees.

Tema sõnul oli spaas mitu maani täis soomlast, kes tülitasid teisi spaakülastajaid. Põhjanaabrite ülevoolava käitumise süüdlast ei tulnud kaugelt otsida: mullivanniäärne põrand lainetas tühjaks joodud topsidest, kannudest ja pudelitest. Taarat üle lugedes võis jõuda lausa kolmekohaliste numbriteni.

"Olime spaas kolm tundi. Selle aja jooksul ei korjanud keegi spaa töötajatest seda laga ära," ütleb pettunud Tarmo.

Ka saunades käis omamoodi läbu: seal räuskasid meie endi rahvuskaaslased. Üleüldist meeleolu, et teisi külalisi austamata ja nendega arvestamata võib spaas käituda, ilmnes igal sammul.

Ühel hetkel, mil kogu pere mullivannis istus, otsustas nendega liituda üks järjekordne purjus Soome mees, kes Tarmoga soomekeelsesse dialoogi astuda soovis ning meest paar korda "näppiski". "Ütlesin talle inglise keeles, et ta mind ei puutuks. Mees astus seepeale välja ja togis paar korda," räägib Tarmo ebameeldivast kogemusest.

Üks järjekordne purjus soomlane istus minu kõrvale mullivanni, hakkas soome keeles rääkima ja näppis mind paar korda.
Tarmo (nimi muudetud - toim)

Tarmo sõnul pesi ta end spaas ligunemise järel kiirelt ära. Riietusruumis hakkas talle silma aga kahtlane tegevus: üks vaevu püsti püsiv soomlane otsis oma garderoobikappi taga. Kuna mälestus kapi asukohast sai küllap mitu liitrit tagasi kõrist alla kulistatud, tuli vaesel spaalisel kogu riietusruumi kappe proovida, et õigeni jõuda.

Toimetusega vestelnud pereisa läks pärast oma spaatoimingute lõppu abikaasat ootama. Kohtudes oli ka naisel vahepealsest ajast kentsakas seik pajatada: üks purjus Soome mees astus pahaaimamatult naiste pesuruumi ja asus ennast häbenemata alasti naiskülalisi inspekteerima.

"Kui mu naine seda spaa retseptsioonis mainis, öeldi vastu midagi stiilis et "me saame alkomüügist nii head tulu, et ei ole midagi parata"," jutustas Tarmo.

Mehe hinnangul peaks retseptsioon sellest rääkima vähemalt neile külalistele, kes on otsustanud spaad koos lastega külastada.

"Tunnistagu, et jah, meil on basseinides purjus inimesed. Jah, meil on inimesed, kes võivad jooki baarist lõputult osta. Ja mitte ainult lapsed pole need, kelle tõttu peaks spaa oma külalisi ette hoiatama. Ka mehed, kes oma naistega tulevad, ei ole huvitatud sellistest purjus kaaslastest oma naiste läheduses," väljendab Tarmo nördimust.

Tallink: meil on väga kahju

Tallink Spa & Conference hotelli tegevdirektor Illi Ojavere edastas Delfi vahendusel oma vabandused.

„Meil on väga kahju, et lugeja meie hotellis sellisesse olukorda sattus ning vabandame siiralt kliendi ees. Meie jaoks on ülimalt oluline, et kõik meie külalised end meie hotellides hästi ja turvaliselt tunneksid. Seetõttu tuletame oma klientidele meie hotellides kehtivaid reegleid vajadusel meelde ning võtame kasutusele meetmeid reeglite täitmiseks. Meie Aqua Spa kodukorras on selgelt kirjas meie klientidelt oodatud "käitumise" reeglid, mis puudutavad ka vastutustundlikku alkoholitarbimist (responsible drinking)," kommenteeris Ojavere.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare