Süüdimatult kõhutuult väljutanud lennureisija põhjustas Viinis hädamaandumise

 (41)
Süüdimatult kõhutuult väljutanud lennureisija põhjustas Viinis hädamaandumise
Foto: Scanpix

Odavlennufirma Transavia Airlines'i lennuk pidi tegema vahemaandumise ebaviisakalt käituva reisija tegevusest tõusnud tüli tõttu.

Dubaist Amsterdami Schipoli lennujaama teel olnud odavlennufirma Transavia Airlines'i lennuk tegi hädamaandumise tüli pärast, mis tekkis peeretava reisija ja tema kõrval istuva kahe mehe vahel, kirjutab Independent.

Tüli paisus nii suureks, et olukorra leevendamiseks ei suudetud midagi ette võtta. Provotseeriv reisija keeldus kaasreisijaid häirivat tegevust lõpetamast ning väljutas kõhutuult muudkui edasi.

Kaks meest, kes tema kõrval istusid, palusid tal lõpetada. Kuna reisija keeldus ja jätkas, paisus tüli nii suureks, et pardameeskond võttis vastu otsuse teha hädamaandumine Viinis.

Lennukist eemaldati lisaks kahele mehele ka kaks naisterahvast, kes olid õed. Üks neist – 25-aastane juuratudeng Nora Lachhab märkis, et hädamaandumine ja nende lennukist kõrvaldamine oli alandav.

„Meil polnud õrna aimugi, kes need noormehed olid, kes meist üle vahekäigu istusid. Meil oli lihtsalt halb õnn sattuda nendega samasse ritta istuma. Me ei teinud mitte midagi. Pardameeskond oli väga provokatiivne ja võimendas kogu sündmust üle,“ rääkis Lachhab ajalehele De Telegraaf.

Kõik neli reisijat lasti politseist ilma süüdistusteta vabaks. Lennufirma Transavia Airlines lisas nende nimed oma musta nimekirja, mis välistab neil tulevikus odavlennufirma pardal reisimise.

Seotud lood:

„Meie meeskond peab tagama lennuki pardal turvalisuse. Kui keegi reisijatest kujutab mingitki ohtu, tuleb kohe sekkuda ja reageerida,“ seisis lennufirma ametlikus kommentaaris.

Väidetavalt peeretamisega kaasreisijaid provotseerinud reisija ise ühtki süüdistust ei saanud.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare