SUUR ÜLEVAADE: Vaata, millise autokooli õpilased põrusid möödunud aasta riiklikul sõidueksamil eriti rängalt

 (71)
ark
FOTO: RAIGO PAJULA

Maanteeamet avaldas möödunud aasta autokoolide statistika, millest selguvad autokoolid, mille vilistlased olid riiklikul sõidueksamil juba esimesel katsel kõige edukamad. Tegime kõikide andmete põhjal kolm edetabelit: suurimad autokoolid ja nende õpilaste edukus, parimad autokoolid ning kõige kehvemad autokoolid.

Võtsime ette B-kategooria sõidueksami sooritustulemused ning reastasime suurima õpilaste arvuga koolid, et leida populaarseimate autokoolide edetabel.

Kakskümmend suurimat autokooli, kelle õpilased sooritasid riikliku sõidueksami esimesel katsel, on siin:

Teiseks moodustasime tabeli, kust näeb kõikide arvestuses kõrgeimate sooritusprotsentidega autokoole, mille õpilased tegid eelmise aasta jooksul kokku vähemalt 100 sõidueksamit.

Seotud lood:

Neid autokoole võib pidada ühtedeks tublimateks, sest väga suur hulk nende õpilastest said juba esimesel katsel sõidueksami kirja:

Kakskümmend kehvemat kooli on aga siin. Nende hulgas on koolid, kus möödunud aastal tehti kokku vähemalt 100 riikliku sõidueksamit (kusjuures kogu tabelis - vt allpool - on ka koole, mille sooritusprotsent on 0, kuid kuna õpilasi on nende hingekirjas vähe, me siia tabelisse neid ei lisanud):

Toome teieni ka kogu möödunud aasta riiklike eksamite sooritamise statistika autokoolide lõikes. Tabli andmeid on võimalik ülemise rea noolekestele klikkides huvi pakkuvas suunas reastada:

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare