SUUR ÜLEVAADE: Vaata, millise autokooli õpilased põrusid möödunud aasta riiklikul sõidueksamil eriti rängalt

 (71)

ark
FOTO: RAIGO PAJULA

Maanteeamet avaldas möödunud aasta autokoolide statistika, millest selguvad autokoolid, mille vilistlased olid riiklikul sõidueksamil juba esimesel katsel kõige edukamad. Tegime kõikide andmete põhjal kolm edetabelit: suurimad autokoolid ja nende õpilaste edukus, parimad autokoolid ning kõige kehvemad autokoolid.

Võtsime ette B-kategooria sõidueksami sooritustulemused ning reastasime suurima õpilaste arvuga koolid, et leida populaarseimate autokoolide edetabel.

Kakskümmend suurimat autokooli, kelle õpilased sooritasid riikliku sõidueksami esimesel katsel, on siin:

Teiseks moodustasime tabeli, kust näeb kõikide arvestuses kõrgeimate sooritusprotsentidega autokoole, mille õpilased tegid eelmise aasta jooksul kokku vähemalt 100 sõidueksamit.

Seotud lood:

Neid autokoole võib pidada ühtedeks tublimateks, sest väga suur hulk nende õpilastest said juba esimesel katsel sõidueksami kirja:

Kakskümmend kehvemat kooli on aga siin. Nende hulgas on koolid, kus möödunud aastal tehti kokku vähemalt 100 riikliku sõidueksamit (kusjuures kogu tabelis - vt allpool - on ka koole, mille sooritusprotsent on 0, kuid kuna õpilasi on nende hingekirjas vähe, me siia tabelisse neid ei lisanud):

Loe veel

Toome teieni ka kogu möödunud aasta riiklike eksamite sooritamise statistika autokoolide lõikes. Tabli andmeid on võimalik ülemise rea noolekestele klikkides huvi pakkuvas suunas reastada:

Kas kinnitad bussis turvavöö?
Auhinnaks on kardisõidu pakett 5-le LaitseRallyPargis. Tallinnast sõidutab Laitsesse
edasi-tagasi Go Bus. Auhind kehtib kasutamiseks kuni 31.08.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare