Šveitsi turistid kimbatuses: Hiiumaale enam piletit broneerimata ei pääsegi?

 (24)
Šveitsi turistid kimbatuses: Hiiumaale enam piletit broneerimata ei pääsegi?
Foto: Picasa

Läinud laupäeval sattusid Šveitsi turistid Triigi sadamas ootamatult kimbatusse. Hiiumaale reisijaid oli lõunasele laevale nõnda palju, et mitmed autod, sh karavanid, ei mahtunud lihtsalt laevale.

„Sadamatöötaja ütles, et peaksime kindlasti õhtusele laevale internetist pileti ette ostma, sest praegusel tippajal ei mahuks me suure tõenäosusega oma karavaniga ka õhtul laevale,“ ütles laevalt maha jäänud turist Saarte Häälele.

Šveitslased polnud küll pahased, kuid väljendasid mõningast imestust, kuna Kuressaares asuvast turismiinfost oli neile öeldud, et laevale saamise pärast muret tundma ei pea. Nõnda ei soetanud nad omale ka ette piletit, mis kindlustanuks koha soovitud laeval.

Visit Saaremaa turismispetsialist Kristina Mägi selgitas, et kuna neil ei ole Triigi ja Sõru vahelist liini teenindava AS-iga Kihnu Veeteed lepingut, siis nemad ise Triigi-Sõru liinile broneeringuid teha ei saa. „Küll aga oleme turistidele veebist vaadanud jooksvat infot, palju laeva peal vabasid kohtasid on ja soovitanud piletid broneerida reisibüroos,“ selgitas Mägi.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi