Taksofirmad tõstsid hindu: vaata, millise taksoga on Tallinnas kõige odavam sõita

 (99)

Taksod
Foto: Eero Vabamägi

Alanud aastal korrigeerisid nii mõnedki taksofirmad oma kilomeetri hinda või sõidualustustasu. Delfi Kasulik tegi ülevaate, millise taksoga on Tallinnas kõige odavam sõita.

Jätkuvalt pakub Tallinnas kõige soodsamat taksoteenust Intertakso. Intertakso ainsaks miinuseks on ehk võrdlemisi väike taksopark, mistõttu on odavat teenust teatud piirkondades raske kasutada.

Tabeli esimese osa - ehk siis kõige odavamate taksode - ühisnimetajaks on ühtlasi ka see, et neis ei ole võimalik oma sõidu eest kaardiga tasuda. Küllap on aga nende taksofirmade taksojuhid eriti hästi kursis sellega, kus üks või teine sularahaautomaat asub, et vajadusel teekonnal klient raha välja võtta saaks.

Kõige esimesed kaardimaksevõimalust pakkuvad taksod, mille hind on tabeli mõistes keskmine, kuid üleüldises mõttes täiesti mõistlik, on Krooni ja Sõbra takso.

Pikemate distantside puhul pole oluline mitte ainult sõidualustustasu ja kilomeetrihind vaid ka ootetund ehk et ajatariif, mis on tegelikkuses lõpphinna oluline määraja.


Hea lugeja, jaga meiega oma taksosõidu kogemusi ja kiida või laida taksofirmasid, kelle teenust oled kasutanud aadressil kasulik@delfi.ee.

Kas kinnitad bussis turvavöö?
Auhinnaks on kardisõidu pakett 5-le LaitseRallyPargis. Tallinnast sõidutab Laitsesse
edasi-tagasi Go Bus. Auhind kehtib kasutamiseks kuni 31.08.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare