Tallinki peale solvunud perepea: miks mul ei lubata perega sviidis reisida?

 (142)
Tallink Romantika arstiosakond
Foto: Eero Vabamägi

Tallinkiga kruiisile minna soovinud perepea ei saanud oma väikeste lastega sviiti broneerida. Sinna lubatakse vaid kaht reisijat. Lastele tulnuks võtta teine kajut.

"Tallink siin aeg-ajalt ikka teeb pakkumisi, nüüd tuli pakkumine, et koolivaheajaks Rootsi minna. Mu üks lastest on seal vahetusõpilane ning otsustasime ülejäänud perega talle külla sõita. Mina, mu naine ja kolm last (üks neist alla aastane) otsustasime broneerida sviidi. Broneerimisel selgus, et süsteemil puudub tehniline võimekus meid viit sinna sisse kirjutada, samas tavakajutisse oleks meid viiekesi sisse saanud, aga sinna ei mahu isegi lapsevanker ära. Klienditeenindaja soovitas mul võtta sviidi ja osta tavakajut lisaks, mida meil isegi mitte tarvis ei läheks. Ma ei saa aru - ma küsin kõige suuremat sviiti, olen nõus rohkem maksma ja takistuseks jääb it-tehniline tõrge? Miks seda siis ära ei parandata?" võttis Delfiga ühendust murelik lugeja.

Kommenteerib Tallinki kommunikatsioonijuht Luulea Lääne.

Kõikidesse kajutitesse, sõltumata kajutiklassist saab lisareisijana paigutada ühe alla 11-aastase lapse, kes siis magab kas vanematega koos või eraldi tellitud, kuni 2-aastastele mõeldud beebivoodis.

Neljane kajut on mõeldud kuni neljale reisijale ning vajadusel ühele lapsest lisareisijale. Sviit on mõeldud kahele reisijale ning vajadusel ühele lapsest lisareisijale. Nii on seatud ka piletimüügivõimalused müügisüsteemis.

Seotud lood:

Loomulikult mahuks sviiti füüsiliselt rohkem inimesi, küll on magamisvõimalused seal seatud vaid kahele inimesele. Nõnda annab ka süsteem broneerimisvõimaluse ka vaid kahele, pluss ühele lapsele, kellele toodaks vajadusel näiteks beebivoodi.

Klienditeenindaja käitus ju igati kliendisõbralikult ning püüdis leida lahenduse, kahju, et see ei sobinud. Soovitame suurematel peredel küsida meie reisiteenindajatelt kuupäevi, mil liinil sõidab perekajuteid pakkuv laev – see on suurematele peredele ehk kõige mugavam lahendus.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare