Teiste pankade tuules hakkab ka SEB viimaks viipekaarte pakkuma

 (5)

Teiste pankade tuules hakkab ka SEB viimaks viipekaarte pakkuma
SEBi kliendid said siiani poes kaardiga maksta vaid pangaterminali vahendusel, edaspidi on väiksemate ostude puhul võimalik maksta ka vaid viipega.Foto: Priit Simson

Alates tänasest pakub SEB Pank oma klientidele viipekaarte. Esialgu toetavad uut funktsiooni MasterCardi deebet- ja krediit-viipekaardid, tulevikus laieneb see kõikidele kaarditoodetele.

Viipemakse on võimalik, kui nii kaart kui makseterminal vastavat tehnoloogiat toetavad ning tehingu summa ei ole suurem kui 10 eurot.

"Tulime viipekaardiga välja hetkel, mil seda makseviisi toetavate SEB terminalide osakaal ületas 60 protsenti kogu SEB terminalide hulgast. Aasta lõpuks kasvab see number 70 protsendini. Uut funktsiooni toetavad ka kõik SEB nutiterminalid. Tulenevalt läbirääkimistest VISA ja MasterCardiga näeme lähitulevikus selle arvu edasist suurenemist. Meie eesmärgiks on pakkuda laiemat kasutusvõimalust uudsele ja mugavale makseviisile. Samuti on arendamisel lahendused, mis võimaldaksid tulevikus kõiki makseid kontaktivabalt sooritada," kommenteerib uuendust SEB Balti kaardivaldkonna juht Meelis Nurk.

SEB pakutud viipemaksefunktsiooni aktiveerimiseks tuleb esimene ost sooritada PIN-koodiga. Turvalisuse kaalutlustel küsib süsteem aeg-ajalt ka edaspidi viipemaksete kinnitamiseks PIN-koodi.

Eestis on võimalik teha viipemakseid kümne euro suuruse limiidi piires. Teistes riikides võivad viipemakselimiidid Eesti omast oluliselt erineda. Üsna paljudes Euroopa riikides jäävad viipemaksete limiidid vahemikku 20 kuni 40 eurot, mistõttu soovitame sageli reisivatel klientidel mõelda oma kaardi viipemakselimiidi peale. SEB kliendid saavad kaardilimiiti mugavalt oma internetipangas muuta.

Juba mõnda aega pakuvad viipekaarte ka Swedbank ja LHV.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
271 000€
Tallinn, Korter
125 000€
Raasiku vald, Majaosa
229 000€
Rae vald, Majaosa
243 000€
Tallinn, Majaosa
134 900€
Tallinn, Korter
70 000€
Tallinn, Korter
185 000€
Rae vald, Majaosa
83 500€
Tallinn, Korter
319 000€
Tallinn, Äripind
126 500€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!

204 900€
Tallinn, Korter
131 900€
Tallinn, Korter
99 900€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

FORTE TOP

Viimased uudised