Google'i sõnumiäpp, mida seni on saanud kasutada Google'i telefonide omanikud, jõuab õige pea ka Androidi kasutajateni. Ent enne kui Google selle laiemale kasutajaskonnale avalikuks teeb, oleks ilmselt tark turvariskid kõrvaldada.

Nimelt on Google Allo kasutajate sõnul rakendusel küljes üks tõsine viga. See viga seostub uue lahendusega, mille järgi rakenduses vestlejail on võimalik kasutada Google'i virtuaalset assistenti Google Assisti, et juhatada sõber läbi otsingumootori õigete lehtedeni. Näiteks kui sõber küsib, millisesse restorani lõunale minna, on sinul vestluskaaslasena võimalik Google Assistiga talle restoranide nimekiri ette kuvada.

Google Assist ei ole aga täiuslik ning selle töös tuleb ette apsakaid. Kasutajate sõnul kuvatakse sõbrale tihti ette hoopis antud kasutaja eelmiste päevade otsingusõnade tulemusi. Nii võibki restoranide otsingu peale rakenduses avaneda hoopis leht, kus on näha mingi kindla Harry Potteri tegelase otsinguga seotud tulemused - vaste mõne päeva tagusele Google'i otsingule.

Kuna tegemist on kasutajate privaatsust tõsiselt häiriva turvaapsuga, loodame, et Google suudab sellega tegeleda, enne kui Allo massideni jõuab.