Välisministeerium soovitab vältida reisimist Brüsselisse

 (59)

FRANCE-SHOOTING/BELGIUM
Foto: YOUSSEF BOUDLAL, REUTERS

Välisministeeriumi pressiesindaja ütleb, et Belgiasse reisimise ohutase pole veel kõrgendatud, kuid kuna Belgia võimud ise on terroriohu tõstnud kõrgemaile tasemele, kutsutakse inimesi ülesse ettevaatlikkusele.

Täna, 22. märtsil toimusid Brüsseli lennujaamas ning Maalbeki ja Schumani metroojaamas inimohvritega plahvatused.

"Lennujaam ja metroo on Brüsselis suletud. Belgia võimud on tõstnud terroriohu kõrgeimale tasemele. Välistatud ei ole edasised intsidendid," seisab välisministeeriumi reisiinfos.

Välisministeerium soovitab vältida reisimist Brüsselisse. Brüsselis viibijatel palutakse võimalusel vältida ühistransporti ning muid rahvarohkeid kohti ning rangelt järgida kohalike ametivõimude korraldusi.

Välisministeeriumile teadaolevalt pole veel ühestki vigastatud Eesti kodanikust teateid, kuid informatsiooni alles kogutakse ning sündmused arenevad väga kiiresti.

Reisimisel Belgiasse või läbi Belgia Prantsusmaale võib Belgia poolt 23.02.2016 kehtestatud ajutise piirikontrolli tõttu ette tulla viivitusi. . Kindlasti tuleb reisil viibides kaasas kanda reisimiseks sobivat isikut tõendavat dokumenti (pass või ID-kaart).

Kas kinnitad bussis turvavöö?
Auhinnaks on kardisõidu pakett 5-le LaitseRallyPargis. Tallinnast sõidutab Laitsesse
edasi-tagasi Go Bus. Auhind kehtib kasutamiseks kuni 31.08.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare