Veel üks teenus, mille hinda SEB Pank kergitas

 (47)

SEB logo
Foto: Madis Veltman

Kasulikule kirjutas lugeja, kelle sõnul on SEB märkamatult virtuaalkaardi teenustasu tõstnud. Varem olla see maksnud vaid üks euro, nüüd juba kaks eurot.

"Tahtsin teada, miks on SEB tõstnud virtuaalkaardi tasusid jälle märkamatult. Kui eurodele mindi üle, oli see 10 krooni asemel ausalt 0,65 eurot. Järgmisena tõsteti selle hind ühe euro peale. Ja nüüd on see juba kaks eurot. Millega on see põhjendatud, et virtuaalse kaardi avamine neil kulusid tõstab? Ehk on võimalik avalikku seletust saada?" kirjutas toimetusele lugeja.

SEB Panga kommunikatsioonijuhi Evelin Allase selgituse on teistel kaartidel teenustasu kuupõhine ehk siis 30-31 päeva eest. "Virtuaalkaart kehtib 40 päeva. Teenustasu on seega pikema aja eest kui teiste kaartide kuutasud. Meie teenustasud on kohandatud vastavalt turuolukorrale ja teenuse osutamiseks vajalikele kulutustele," edastas Allas selgituse.

Virtuaalkaardi tasu tõusmise hetk on tagantjärele kindlaks tehtav ka SEB enda veebilehel. Kui pank teatas möödunud aasta sügisel, et 1. detsembrist 2016 hakkab kehtima uus hinnakiri, toodi välja vaid need punktid, mis hinnakirjas tõusevad (vt siit).

Teiste muudatuste seas klientidele üllatusena tulnud hinnatõus puudutas näiteks sularahas ülekande tegemist, mille teenustasu pangakontorites samuti kahekordistus (loe varem ilmunud artiklit selle kohta siit).

Panga esindaja kinnitas toona sularahas ülekande tegemise teenustasu tõusu sellega, teenustasu tõus on seotud panga sooviga liikuda järjest enam sularahavabama teenuse poole.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare