VIDEO | IKEA uus reklaam kutsub rasedaid sellele urineerima

 (8)

Standardsed rasedustestid on nii 2017. Uus trend on pissida ajakirja reklaamile. Selline on IKEA uus Rootsis laineid lööv reklaam, mis töötab kui rasedustest. Positiivse testi korral ilmub reklaami tavahinna alla soodushind.

2018 toob uued trendid. Rootsi mööblihiid IKEA on trendidelooja ka väljaspool mööblikaubandust. Uus ajakirja reklaam annab vastuse, kas "sai on ahjus" või mitte. Esimesel juhul saab lehele urineerinu ka premeeritud soodushinnaga.

Uus reklaam on Rootsis põhjustanud palju kära. Selle ajakirja lehekülje sisse ehitatud rasedustest garanteerib positiivse testitulemuse korral lapseootel emale soodushinna lapse võrevoodi ostmisel.

Vastuoluline reklaamiidee sündis Rootsi reklaamiagentuuris Åkestam Holst, mis on IKEAt turundanud aastast 2013.

Reklaamleht ilmub naisteajakirjas Amelia, mis ilmub Rootsis. Leheküljel, kuhu reklaam on trükitud, on kasutatud standardse rasedustesti tehnoloogiat. Negatiivse või positiivse vastuse asemel muutub lapseootel naisele reklaamleht hoopis sooduskupongiks.

Pärast testi tegemist tuleb lapseootel emal pissist vettinud reklaamleht lähimasse IKEAsse viia, et see soodushinnaga võrevoodi vastu välja vahetada.

Loe veel

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare