VIDEOTUUR | Piilu vastavatud Balti jaama turule: kas sortiment on endistviisi kirju?

 (53)

Täna avas uksed uuenenud Balti jaama turg, kus on olemas nii traditsioonilised pikad turuletid kui ka moodsat tänavatoidu pakkujad, Selver ja spordiklubi MyFitness.

Uue turu põhirõhk on kodumaisel toodangul. Hoonete vahel kulgeb katusega juurviljatänav, kus aasta ringi kaubeldakse aiasaaduste, juurviljade, köögi- ja puuviljadega. Olulise osa turust moodustavad ka teisel korrusel asuvad riiete, vanavara ning käsitööga kauplejad.

Müüjate sõnul on turubokside rendihinnad jäänud samaks, mis varemgi, ning selle tõttu suurt hinnatõusu karta ei tasu. Alles on suur osa vanas turuhoones asunud müüjatest ning need, kes käisid turul selle erilise lõhna ja atmosfääri pärast, ei pea pettuma.

Vana turuga võrreldes on uuenenud turu kontseptsioon kindlasti veidi rafineeritum ning oma atmosfäärilt ja hinnatasemelt meenutab see veidi Nõmme turgu: kaup on kenasti puhaste lettide taga ja kompaktselt struktureeritud.

Seda, kas legendaarsed 2-euroste püksikute müüjad on uuenenud turul alles ning milline näeb välja lihasaal, näed juba videost.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

FORTE TOP

Viimased uudised