VÕIKAD FOTOD | Tallinna populaarne spordiklubi šokeeris uut klienti räpase duširuumiga

 (65)

"Reval spordiklubi meeste duširuum ajab südame pahaks!" pahandas Delfi toimetusele fotod saatnud lugeja.

"Tundub, et seda ujulat tuleks kontrollida, mis puudutab puhtust. Sai täna kuukaart tehtud ja meeste pesuruumis oli vaatepilt kohutav," kirjutas täna fotod teinud meesterahvas.

Reval Spordi müügi- ja turundusjuhi Helen Partasjuk-Sootla selgitusel on Revali spordiklubi turul tegutsenud 28 aastat ning maja on vana. "Maja renoveerime igal aastal ja üritame seda muuta kaasaegsemaks," kinnitab Partasjuk-Sootla.

"Meeste duširuumis tehti viimati remonti kaheksa aastat tagasi. Uus remont on plaanis teha järgmise aasta suvel. Piltidelt võib tunduda tõesti, et tegemist on mustusega, kuid kinnitan, et plaadid ei ole mustad vaid glasuur on plaatidelt kulunud ja niiskus on teinud juba oma töö. Meil toimub iga öö koristus ja me desinfitseerime plaate iga öö. Must võib ta tunduda kuna plaadid on kulunud. Meie jaoks esmatähtis on puhtus, kuid tihti tekib selline olukord, kus personal ei jõua igasse nurka iga kell," vabandab Partasjuk-Sootla klientide ees ning tänab tähelepanelikku klienti puudustele osutamise eest.

"Anname endast parima klientide rahulolu tagamiseks," lisas Partasjuk-Sootla.

Tarbijakaitseameti pressiesindaja Pille Kalda selgitusel oleks sellisesse olukorda sattunud klient, kes pole rahul spordiklubi tingimustega, pidanud enne lepingu sõlmimist ise ruumidega tutvuma. Kui leping on sõlmitud aga interneti vahendusel, on see võimalik üles öelda.

Vaata fotosid

Kas kinnitad bussis turvavöö?
Auhinnaks on kardisõidu pakett 5-le LaitseRallyPargis. Tallinnast sõidutab Laitsesse
edasi-tagasi Go Bus. Auhind kehtib kasutamiseks kuni 31.08.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare