Arctic Sport valgujoogid aitavad suvele kergemalt vastu minna

 (8)

Arctic Sport valgujoogid aitavad suvele kergemalt vastu minna
Foto: Tootefotod, pressimaterjalid

Tervisliku toitumise üks kindlaid alustalasid on tervislikud vahepalad. Tänapäeva kiire elutempo juures peaks tervislik vahepala olema midagi sellist, mis peletab näljatunnet ja mida saab tarbida nii-öelda käigu pealt.

Üheks variandiks on poelettidelt leitavad kohe tarbimiseks mõeldud valgujoogitooted. Valgu- ehk proteiinijoogid sisaldavad valgupulbrit, piima, vett ja/või mahla. Samuti lisatakse neile vitamiine ja mineraale.

"Inimese organismis on vee järel mahukuselt teisel kohal valgud, mis moodustavad inimese kehast ligikaudu 20%. Valgud ei ole küll inimese esmane energiaallikas, vaid üldjuhul kasutatakse neid rakkude taastamiseks ja kahjustatud rakkude uuendamiseks, seega on valgujoogid sobilikud aktiivsele inimesele," selgitas personaaltreener ja toitumisnõustaja Risto Uuk.

Uuki sõnul sobivad valgujoogid ka neile, kes soovivad oma kaalunumbrit muuta. "Selline magus vahepala toidukordade vahel katab organismi üldist valguvajadust ja aitab magusaisu rahuldada," lisas toitumisnõustaja.

Viis põhjust, miks valida valgurikas proteiinijook:

Energia – valgurikka toidu seedimisega kaasnev energiakulu on võrreldes teiste toiduainetega suurem, mistõttu on kehakaalu langetamisel edukamad just valgurikkamad toitumisrežiimid.

Spetsiifiline koostis – proteiinijook on ideaalne alternatiiv ka laktoosi- ja gluteenitalumatuse all kannatavatele inimestele.

Seotud lood:

Mõju – valgud vähendavad näljatunnet, kuid aitavad säilitada lihasmassi kogu kaalulangetamise perioodi vältel. Proteiinijook sobib ka väga saledatele või isegi kõhnadele inimestele, kellel on raskendatud piisavas koguses valkude ja energia tarbimine.

Mugavus – kiire elutempo juures on proteiinijooki mugav kaasas kanda ja säilitada, kuna jooki ei pea hoidma külmas. Samuti aitab proteiinijook katta päevast valguvajadust.

Kiire omastatavus – proteiinijook on ka kasulik, kui teha trenni mitu korda päevas ja trennide vahe on väike või treeningkoormus suur. Lisaks on proteiinijook inimese organismi poolt kergesti omastatav.

Kodumaise Arctic Sport valgujoogi leiab suurematest toidupoodidest.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
70 000€
Tallinn, Korter
161 500€
Tallinn, Korter
120 000€
Tallinn, Korter
166 000€
Tallinn, Suvila
180 000€
Tallinn, Korter
129 500€
Tallinn, Maa
Otse omanikult!
197 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
90 000€
Tallinn, Korter
209 000€
Kiili vald, Majaosa
243 000€
Tallinn, Majaosa

99 900€
Tallinn, Korter
102 900€
Harku vald, Korter
119 900€
Saue vald, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

FORTE TOP

Viimased uudised