Salvest tõi turule pehmetes pakendites beebitoidud

 (1)
Salvest tõi turule pehmetes pakendites beebitoidud
Foto: Ilmar Saabas

Alates novembri keskpaigast on kauplustes harjumuspäraste klaaspurkides Salvest Põnn beebitoitude kõrval ka pehmetes, 100-grammistes pakendites ökoloogiliselt puhtast toorainest valmistatud Salvest Põnn beebitoidud.

ASi Salvest turundusjuhi Aulike Miljandi sõnul on emad oma lastele toitu valides väga teadlikud, mida arvestati ka uue beebitoidu sarja väljatöötamisel.
"Väikelastele mõeldud toidu puhul on väga olulised just koostisained. Salvesti Põnni uued ökosarja beebitoidud sobilik valik teadlikule emale, sest need on valmistatud ökoloogiliselt puhtast toorainest, ei sisalda lõhna- ja säilitusaineid, toiduvärve ning nendesse ei ole juurde lisatud suhkrut," ütles Miljand. 

Salvest toob pehmetes pakendites Põnn sarja kauplustesse kolmes etapis. Esimesena jõuavad müügilettidele Salvest Põnn 4+ kõrvitsa-kartulipüree, mangopüree, pirnipüree ja mustika-õunapüree, mis sobivad beebidele alates neljandast elukuust.
"Tuleva aasta märtsis lisanduvad maitsevalikusse köögiviljapüree veiselihaga, köögiviljapüree kanalihaga ning neljaviljapuder banaani ja mustikaga, mis sobivad väikelastele alates kuuendast elukuust. Aprillis lisandub neli erinevat maitset lastele alates kaheksandast elukuust," täpsustas Miljand.

Uued Salvest Põnn 4+, 6+ ja 8+ on tavapäraste klaaspurkide asemel mugavates ja pehmetes pakendites. "Kuigi ülejäänud Salvest Põnn beebitoidud jäävad endiselt klaaspurkidesse, peame oluliseks, et valikus oleksid ka pehmed pakendid, mida on lapsel mugavam süüa ning näiteks reisides lihtsam ja ka kergem kaasa võtta," ütles Salvesti turundusjuht.

Vali pilt või video oma arvutist
Saada vihje siit! Tagasi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare