1a.ee

1a veebipoest leiad valiku tolmuimejaid kuni 50 protsenti odavamalt ning tolmumasinate tarvikud lausa 62 protsenti soodsamalt. Valikus on tuntud tootjate pakkumised nagu Bosch, Dirt Devil, Daewoo, Philips, Samsung, Karcher jne. Pakkumistega saad tutvuda siin.

Hansapost

Hansapostist leiad kvaliteetse Boschi tolmuimeja lausa 44 protsenti soodsamalt. Kõikide kevadiselt soodsate pakkumistega saad tutvuda siin.

Alfashop

Kärcheri aurupesuri saad super hinnaga just Alfashopist. Vaata kohe! Valikust ei puudu ka võimsad robottolmuimejad. Robottolmuimejat on lihtne kasutada, see töötab ise ettenähtud ajal ja ei vaja inimese abi. Tutvu nende ja paljude teiste toodetega siin.

ON24

ON24-st leiad laias valikus erinevaid majapidamises tarvilikke vahendeid. Kärcheri aknapesuri saab soetada kõigest 56 euro eest. Akutoitel aknapesur muudab puhastamise lihtsamaks ja jätab aknad säravpuhtaks ilma triipudeta. Samuti leiad valikust vaakumkoti, et talveriided kapis palju ruumi ei võtaks ning palju erinevaid puhastusvahendeid. Tee kevadele ruumi ja tutvu kogu tootevalikuga siin.

ATF Arvutisalong

Tolmuimejate hinnad algavad alates 25 eurost. Valikus on tavalised tolmuimejad, aurupesurid samuti ka kaasaskantavad pisikesed masinad. Kogu valikuga tutvu siin.

Selver

Selverist leiad kõik puhastusvahendid alustades akendest ja lõpetades põrandatega. Valikust ei puudu ka lapid, paberitooted ja tolmuimejatekotid. Kogu majapidamisvahendite pakkumistega saad tutvuda siin.

M&T Shop

M&T Shopis on kodumasinate sooduspakkumised kuni 61 protsenti soodsamad. Lisaks on valikus head pakkumised robottolmuimejatele ja A energiaklassi masinatele. Soeta endale üks asjalik ja energiat säästev masin ja vaata pakkumisi siit.