Hansapost

Hansapostis on lai valik kevadiselt värskeid pakkumisi jalgratastele ja tõukerastastele. Valikus on stiilsed linnarattad, maastikurattad, maanterattad ning tõuke- ja lasterattad. Vaata kohe, sest osade jalgratastega saab tasuta kaasa aktiivsusmonitori ja jalgrattakorvi!

Naudi kevadist rattasõitu ja tee oma valik siit.

ON 24

ON 24-st leiad töökindlad maastikurattad nii täiskasvanutele, kui ka lastele. Samuti on pakkumises linnarattad ehk nii nimetatud kruiiserid, millega mõnusalt ja rahulikult mööda tänavaid või looduses kulgeda.

Kogu tootevalikuga tutvu siit.

1A

1a.ee veebikaubamaja valikus on üle 600 laheda jalgratta mudeli. Tulenevalt otstarbest leiab igaüks endale just selle õige kaherattalise, millega kevadele vastu sõita. Vali endale superhinnaga matka-, linna-, laste-, krossi või mõni muud sobiv jalgratas ja naudi esimesi sõite!

Pakkumistega tutvu siit.

Kõik vajalikud lisatooted mõnusaks sõiduks leiad siit. Valikus on kiivrid, kellad, lambid, korvid ja paljud teised tooted.

Kaup 24

Kaup 24-s on ratastele kevadiselt soodsad eripakkumised. Lastetoodete hinnad on all kuni 65 protsenti. Lisaks ratastele on valikus rulluisud, tõukerattad, jooksurattad ja paljud teised tooted.

Kogu valikuga saad tutvuda siit.