Bigbank K-rauta

Nutika eestlase kampaania isetegemisprojektide võitjad on selgunud!

Žüriihääletuse võitjaks osutus Agnes, kelle kividega kaetud vana malmvanni projekt pälvis žüriilt kõige suurema punktisumma. Võitjat ootab järgnevate isetegemisprojektide elluviimiseks 1000-eurone kinkekaart K-Rautalt.

Publikuhääletusel kogusid kõige enam hääli järgmised projektid: Väsinud kokatädile sünnipäevakink (Pilar Ots), Friisi tõugu pali (Taavi Klein) ja BBQ ahi ja grill ühes (Rainer Lemmats). Publikuhääletuse kolm parimat saavad tänutäheks 300-eurosed kinkekaardid Photopointilt. Lisaks kingib Nipiraamat nii peaauhinna võitjale kui ka publiku hääletuse kolmele parimale edasiseks ideede ammutamiseks Nipiraamatu aastatellimuse.

Kõige nutikam eestlane:
Kividega kaetud vana malmvann - Agnes P..
Autor: Agnes P.
Kividega kaetud vana malmvann
Vana malmvann, mis oli aastaid tagurpidi õues seisnud oli küll seest igati korralik, kuid väljast ei olnud seisukord kiita, nii sai sellele uus välimus antud.

Märkimisväärselt nutikad:
Väsinud kokatädile sünnipäevakink! - Pilar Ots.
Autor: Pilar Ots
Väsinud kokatädile sünnipäevakink!
Vana tv-kapi uus elu meie tütarde mängunurka, pakkumaks lusti ja rõõmu südamesse! Kingisaaja magab "rõduvoodis" õndsat und, et uue hooga kokkama hakata.
Friisi tõugu pali - Taavi Klein.
Autor: Taavi Klein
Friisi tõugu pali
Vanast 500 liitrisest malmpajast tehtud sauna kümbluspali, küljes ka lauad mis saab istumiseks sisse tõsta
bbq ahi ja grill ühes - Rainer Lemmats.
Autor: Rainer Lemmats
bbq ahi ja grill ühes
Kõik kasutu vanametall leidis ilusti kasutust.

Nutikad ideed
karussell tööriistabox - Kalle P..
Autor: Kalle P.
karussell tööriistabox
vana 200 liitrine õlivaat kestaks, karussellmehhanism ja hulgim tööriistu leidsid koha garaazi nurgas.
Laisa aedniku abilaev
Autor: Jaanus Grasberg
Laisa aedniku abilaev "Keksutaja"
Vanast külmkapist tehtud kasvulava. Külmkapi kesta ümber ära kasutatud ka vanad tuletõrjevooliku jupid. Keksutaja on kasvatanud nii kurke , lilli kui punapeeti.
Soojustatud koerakuut - Regina Pala.
Autor: Regina Pala
Soojustatud koerakuut
Olen väga rahul tehtud tööga. Esimest korda ehitasin midagi suurt nagu soojustatud koerakuut. Tegin kõik ise :) projektist teostamiseni. Lemmikule lemmik kuut.
Armas poni pinal - Kelli Pala.
Autor: Kelli Pala
Armas poni pinal
Tehtud sokkide paarist üks vahva poni pinal. Olen 10 aastane.
Kui pea on nutikaid ideid täis, aga ideede jaoks raha napib, siis võib üheks lahenduseks olla Bigbanki remondilaen, millega saad ka oma kõige nutikamad ideed teoks teha. Bigbank remondilaenust Näiteks 5000-eurose remondilaenu summa puhul viieks aastaks fikseeritud 15,9% intressi ja 75-eurose lepingutasuga on krediidi kulukuse määr 17,93%, kuumakse 121,32 eurot, laenu tagasimaksete summa 7279,58 eurot ja Sinu poolt makstav kogusumma 7354,58 eurot. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda ning vajadusel konsulteerida spetsialistiga. Tutvu tingimustega www.bigbank.ee ning helista 731 1333 ja pea nõu meie spetsialistiga.

Nutikus ei peitu alati oskustes või lahendustes vaid mõnikord ka teadmistes. Neid nutikaid teadmisi soovime jagada ka sinuga ning just selle pärast toome sinuni mõned nutikamad mõtted ja lahendused ka enda poolt. Ikka selleks, et saaksid oma nutikatele ideedele ka päriselt hoo sisse anda!