Aasta algus üllatab supersoodsate köögitehnika hindadega! Hinnad on all kuni 70%!


KÜLMKAPID EURONICSI POES
Foto: JOOSEP MARTINSON

Alusta aasta algust soodsate ostudega! Zave.ee rikkalikust tootevalikust leiad vaid parimate kaupmeeste väga head köögitehnika pakkumised. Valikus on uskumatu hinnaga külmikud, pliidid, nõudepesumasinad, veekeetjad, kohvimasinad ning paljud teised seadmed. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

RDE.EE

RDE.EE "WOW! Allahindlus!" on löönud hinnad totaalselt madalale. Suurte külmikute hinnad algavad alates 174.45 eurost! Esindatud on tunnustatud tootjate nagu Snaige, Beko, Samsung, Gorenje, Electrolux, Bosch jt head pakkumised. Lisaks pakuvad hinnaüllatusi paljud väiksemad köögiseadmed. Veekeetjate hinnad algavad alates 7.49 eurost!

Kõiki uskumatuid pakkumisi vaata SIIT.

Hansapost

Hansaposti „ALE HOPP" kampaania üllatab rikkaliku kaubavaliku ja supermadalate hindadega! Valikust leiad enam kui 400 külmikut usaldusväärsetelt tootjatelt nagu Electrolux, Whirlpool, Samusng, Beko, Bosch jt. Külmikute hinnad on all kuni 40%.

Kohvimasinad, veekeetjad, blenderid ja paljud teised seadmed on aga lausa kuni 70% soodsamad!

Lisaks on käimas Boschi kodutehnika kampaania. Ostes ükskõik millise Boschi kampaanias osaleva köögikombaini mudeli, saate seda proovida kodus ja kui toode ei vasta teie ootustele, tagastatakse teile raha! Kampaania kestab kuni 14.01.2018.

Pakkumistega tutvu SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 veebikaubamajas on lai valik väikest köögitehnikat superheade hindadega. Valikust leiad kvaliteetsete kaubamärkide kohvimasinad, veekannud, mikserid, blenderid, aurutajad, rösterid ja leivaküpsetajad.

Kõikide kodumasinatega tutvu SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoes on käimas „Suur Laotühjendus!". Siit leiad parimad veekeetjad ja kohvimasinad kuni 56% soodsamalt. Tõelised gurmaanid eelistavad kohvi, mis on valmistatud värskelt jahvatatud kohviubadest, mistõttu vajavad nemad eriti kvaliteetset ning heal tasemel kohvi- ja espressomasinat või kohviveskit.
Populaarse kapselkohvimasina saad hetkel parima hinnaga just Kaup24 e-poest, seade maksab hetkel 63.99.

Loe veel

Kõik kodumasinate pakkumised leiad SIIT.

Multikeetja.ee

Multikeetja.ee e-poes on esindatud kõik suuremad köögitehnika pakkumised väga hea hinnaga. Saadaval on lai valik multikeetjaid, blendereid ja toidukuivatajaid, külmukuid ja teisi seadmeid. Hinnad on all kuni 47 protsenti! Säästa aega ja katseta erinevaid söögitegemise nippe. Selle kvaliteetse Philipsi multikeetja saad soetada 125 euro eest!

Kogu tootevalikuga tutvu SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalongist saad uskumatu hinnaga nii suure kui ka väikese köögitehnika ühest kohast! Selle Candy A++ energiasäästliku nõudepesumasina saad hetkel 278 euroga ainult ATF-ist, see on ühtlasi ka turu parim hind! Valikust leiad veel külmikud, pliidid, veekeetjad, kohvimasinad ja paljud teised pakkumised.

Kõiki tooteid vaata SIIT.

Alfashop

Alfasopist leiad tuhanded pakkumised hea hinnaga köögitehnikale. Valikus on mikrolainahjud, veekeetjad, mahlapressid, blenderid ja teised seadmed. Hinnad on all kuni 42%.

Selle veekeetja koos kohvikannuga saad soetada kõigest 17 euro eest!

Kõikide pakkumistega tutvu SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias