Aasta parim aeg nõudepesumasina ostuks: mitmes poes on hinnad pea poole soodsamad!


Lapsega kodus
Foto: Ilmar Saabas

Zave.ee abiga leiad parimad energiasäästlikud nõudepesumasinad ja tarvikud usaldusväärsetelt kaupmeestelt. Esindatud on tipptasemel brändid nagu Electrolux, Bosch, Whirlpool, AEG, Candy jt. Kvaliteetne nõudepesumasin võimaldab säästa vett ja aega. Zave.ee aitab sul võrrelda hindu ja valida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Kaup24

Kaup24 veebipoes on kukkunud hinnad madalamast madalamale. Nõudepesumasinad on kuni 40% tavahinnast soodsamad. Saadaval on integreeritavad ja eraldiseisvad seadmed parima hinnaga!

Kõiki kodumasinate pakkumisi vaata SIIT.

RDE.EE

RDE veebipoest leiad igas mõõdus integreeritavaid ja eraldiseisvaid nõudepesumasinaid. Hinnad algavad alates 220 eurost! Säästke energiat ja aega ning nautige täiuslikult puhast tulemust.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

K-rauta

K-rauta poodidest leiad peale ehitus- ja viimistluskaupade veel hulgaliselt kvaliteetsete kaubamärkide kodumasinaid. Valikus on superhindadega külmikud, pesumasinad, pliidid, mikrolainahjud ja nõudepesumasinad. Hinnad on all kuni 72%! Vaata kohe ja tee oma valik SIIT.

1a.ee

1a.ee nutipood toob sinuni parimad kodutehnika pakkumised. A energiaklassiga usaldusväärsed Candy ja Electroluxi nõudepesumasinad on kuni 30% soodsamad.

Pakkumisi vaata SIIT.

Hansapost

Kodumasinate Sügismüügilt leiad parimad kodumasinad kuni poole soodsamalt. Seadmete hinnad algavad alates 199 eurost. Nõudepesumasin Beko on hetkel koguni 30% tavahinnast soodsam.

Kogu valikuga tutvu SIIT.

Alfashop

Alfashopis on lai valik erinevate mõõtudega kodumasinaid, mis sobivad igas suuruses majapidamisse. Siit leiad suurima valiku kompaktseid lauapealseid nõudepesumasinaid, mis mahutavad ca 6 nõudekomplekti. Hinnad algavad alates 214 eurost!

Uued kodumasinad vali SIIT.

Saada meile vihje, foto või video!