Aasta parim aeg teleri väljavahetamiseks: vaata, kus on praegu uskumatult head pakkumised!

 (8)
Aasta parim aeg teleri väljavahetamiseks: vaata, kus on praegu uskumatult head pakkumised!
Foto: Vida Press

Zave toob sinuni väga hea valiku tipptasemel televiisoreid kuni 56 protsenti soodsamalt. Pakkumisel on erinevate mõõtudega ja suurepärase pildikvaliteediga mudelid tuntud tootjatelt. Vali moodsa tehnoloogiaga teler ja naudi filme, saateid ja spordielamusi uskumatu pildikvaliteediga. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Kaup 24

Kaup 24 tootevalikust leiad suurepärase valiku LED-telereid. Hinnad langevad kuni 56 protsenti madalamaks. Valikus on super pildikvaliteediga HD, Full-HD kui ka Ultra-HD mudelid.

Tutvu kogu telerite valikuga siit.

Hansapost

Hansapostis on telerite hinnad kuni 38 protsenti soodsamad. Pakkumisel on tuntud kaubamärkide pakkumised nagu Samsung, Philips, LG, Thomson ja Panasonic. Parima elamuse saamiseks on pakkumisel kuni 65-tollised telerid.

Vaata kohe ja tee oma valik siit.

M&T Shop

M&T Shop pakub Full-HD ja Ultra-HD telerite superpakkumisi. Valikus on energiasäästlikud telerid, mis on varustatud hea resolutsiooniga täitmaks ka nõudlikuma vaataja soove.

Vaata lähemalt ja tutvu valikuga siit.

Frog.ee

Frog.ee veebipoest leiab igaüks endale sobiva teleri supersoodsa hinnaga. Pakkumisel on Grundig, Philips, LG, Sony ja Panasonic telerid kuni 44 protsenti soodsamalt. Valikus on nii HD, Full-HD kui ka Ultra-HD mudelid.

Vaata pakkumisi siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias