Ära maga maha: kümme kõige olulisemat allahindlust sel nädalal

 (2)
Rotermanni kvartal
Foto: Karin Kaljuläte

Aasta suurimate sooduskampaaniate periood kestab ning oleme sulle kokku pannud suure nimekirja kõige ahvatlevamatest kampaaniatest, millega võid säästa lausa sadu eurosid. Superhindadega on saadaval tehnikat, riideid, jalanõusid, suusavarustust ja palju muud. Tasub pilk peale visata.

Photopointis hinnad all kuni 99 protsenti

Tutvu Photpointi sooduspakkumistega Zave'i lehel. Fotokaameratel on allahindlus kuni 64 protsenti aga mõned lisatarvikud on koguni kuni 99 protsenti soodsamad.Vaata järgi siit.

Euronics - Ossa kui odavad hinnad

Euronicsis on superhindadega palju kvaliteetset tehnikakaupa. Hinnad all kuni 60 protsenti. Vaata järgi siit.

Weekend jalatsipood

Weekendi jalatsipoes on suur aasta alguse kampaania, kus paljude kvaliteetsete kaubamärkide moodsad tooted on kuni 50 protsenti soodsamad. Vaata järgi siit.

Sportland - Ostufestival

Sporlandis on hea hinnaga tuntud brändide talvejoped ning spordijalanõud. Hinnad all samuti kuni 50 protsenti. Vaata järgi siit.

Experti aasta pööraseim allahindlus

Experti kauplustes on jaanuaris hinnad all kuni 75 protsenti. Saadaval on tuntud kaubamärkide kvaliteetset tehnikat igale maitsele. Tutvu tootevalikuga siin.

OnOff kuupakkumised

Vaata kindlasti ka OnOffi kuupakkumisi. Mõned tooted on tavahinnast lausa 51 protsenti soodsamad. Tutvu valikuga siin.

Extreme Sport

Vaata kindlasti ka Extreme Spordi kampaaniatooteid. Kvaliteetsete kaubamärkide suusavarustus on tavahinnast lausa 60 protsenti soodsam. Tutvu valikuga siin.

Gowris ülikonnad kuni 75 protsenti soodsamad

Tasub üle vaadata ka Gowri sooduspakkumised, kuna mitmed ülikonnad ja triiksärgid on tõesti suuräraste hindadega. Vaata siit.

Sotka kuupakkumised

Vaata kindlasti ka magusaid Sotka kuupakkumisi. Paljud kvaliteetsed tooted on lausa poole hinnaga. Tutvu valikuga siin.

Common mööbläri suur tühjendusmüük

Common mööbliäris on kuni sõbrapäevani suur tühjendusmüük. Saadaval on palju superhindadega tooteid, mida muul ajal sellise hinnaga pole võimalik osta. Ära maha maga ja tutvu tootevalikuga siin.

Zave'is on Eesti suurimate kaupluste pakkumised kõik ühes kohas koos, seega osta targalt ja enne poodi minekut, vaata alati Zave'is pakkumised üle - nii säästad lisaks rahale ka aega.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias