Ära maha maga: suurimad mööblikaupade allahindlused sel nädalal


JYSK-1211s-149
Foto: Pressifoto

Praegu on suurepärane aeg mööbli ostmiseks, sest pea igas poes on käimas suured sooduskampaaniad. Allpool toomegi teieni kõige ahvatlevamad käimasolevad mööbli allahindluskampaaniad. Tutvu toodetega mugavalt Zave’i lehel, vali välja sobivaim ostukoht ning mine poodi järele– nii säästad aega ja raha.

Ära maha maga: Suurimad mööbli allahindlused sel nädalal

Praegu on suurepärane aeg mööbli ostmiseks, sest pea igas poes on käimas suured sooduskampaaniad. Allpool toomegi teieni kõige ahvatlevamad käimasolevad mööbli allahindluskampaaniad. Tutvu toodetega mugavalt Zave'i lehel, vali välja sobivaim ostukoht ning mine poodi järele- nii säästad aega ja raha.

Common mööbläri suur tühjendusmüük

Common mööbliäris on kuni sõbrapäevani suur tühjendusmüük. Saadaval on palju superhindadega tooteid, mida muul ajal sellise hinnaga pole võimalik osta. Ära maha maga ja tutvu tootevalikuga siin.

Jysk allahindlus

Kuni 18 jaanuarini on Jyskis toolid, tekid ja padjad ning voodipesu supersoodsa hinnaga. Veel jõuab nädalavahetusel läbi käia.Tutvu pakkumistega siin.

Sotka kuupakkumised

Vaata kindlasti ka magusaid Sotka kuupakkumisi. Paljud kvaliteetsed tooted on lausa poole hinnaga. Tutvu valikuga siin.

Zave'is on Eesti suurimate kaupluste pakkumised kõik ühes kohas koos, seega osta targalt ja enne poodi minekut vaata pakkumised Zave's üle. Pea igas poes on praegu käimas suured sooduskampaaniad ning allpool toome teieni suurimad mööbli allahindlused.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias